Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • babkukta

    senior tag

    válasz GSPLR #632 üzenetére

    mi folyik itt :( Azért elég gáz, h minden Apple készüléknél, és általában Galaxy S készüléknél ez van. Mindegyik tábor a másikon éli ki a hiányosságokat, és abban leli örömét, ha b.sztatja a másikat olyanért, ami neki nincs. Nincs tökéletes telefon. Eddig se volt, és valószínűleg nem is lesz :N Ez se tökéletes, és pont itt a baj, h rengetegen mégis így kezelik. Engem igazából nem zavar, mert lesz.rom, eddig se vettem, és ezután se akarok iPhone-t venni, max ha vmi normális külsőt adnak neki, mert ez undorító (szubjektív vélemény).
    Szintén teszek arra, h mit tud a tesztekben, nem egy szintetikus teszt mutatja meg a valós értéket (Lásd VW ;] ). Természetesen aláírom, h jó ez a készülék, de miért is ne lenne az? Saját fejlesztésű soc, rendszer, összhang van, nem úgy mint droid fronton, ahol van már 10 féle soc, meg 5 féle grafikus egység, aztán fejlesszél rá.
    Vegye akinek kell, csak nem tudom ez miért fáj egyes embereknek... arra ad ki pénzt mindenki, amire akar. Ha neki nem kell NFC, akkor kit érdekel, h van e benne v nincs? Az enyémbe van, mégse használom. Átlag felhasználásra pedig a 16 giga tárhely is bőven elég. Az h vkinek van 100 giga zenéje, az nem hiszem h átlag felhasználás egy telefonnál. Oké, való igaz, h tényleg adhatnának 32 gigásat annyiért, mint amennyi a 16os, de tényleg hülyék lennének ezt megcsinálni, ha így is veszik. Abszolút megértem, maximális profit, maximális lehúzás, hatékonyan :C

    (#621) Márko88 : Na, te meg a Sony meg a HTC. Nem tudom neked mi bajod van állandóan, de a hsz-eid zöme már 1 éve abból áll, h sz.r a Sony, laggol, sz.r a kamera, a HTC király, a legjobb, a best (lásd aláírás). Most legalább vmi újat is mondtál... Ha viszont már minőségnél járunk, inkább egy Sony, mint egy HTC. Ugye mennyire különbözünk? Pont ezért nem kellene állandóan hülyeségeket beszélni

    [ Szerkesztve ]

    Üdvözlettel, Tibi

  • babkukta

    senior tag

    válasz Márko88 #636 üzenetére

    Akkor vmi félreértés történt.
    "Azèrt egy Sony az kb alsókategória(bàrmelyik) egy mostani Applehoz képest" - Ebből a hozzászólásból egy cseppet sem az jön le, h te a képekre célzol. És hatalmas különbség van az általános minőség, és a szimpla kamera minőség terén, de ha már itt járunk, a HTC se ugrándozhat örömében a fényképek minőségét illetően. Tény és való, h a Sony nem nagy durranás fényképek minőségében, bár nappal, jó természetes fény mellett a Z3am is csinál olyan képeket, mint a tesztben szereplő i6s. Az h ez most a Sony dicsősége, vagy az Apple szégyene, döntsd el te magad. Mindenesetre az megállapítható, h nem csinál i6 szintű képeket a 6s, nagyon zajos.

    [ Szerkesztve ]

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák