Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz B-L-A-C-K #9794 üzenetére

    neki már nem reagálok, mert nem látom értelmét, de köztes megoldás is van a spotify esetén, egyrészt adott külön adatkeret, másrészt mobilinternet nélkül, offline is elérhető általa zene.
    nekem nem opció ugyan a spotify, mert sokkal komolyabb "előfizetésem" van, de így is megelégszem azzal, ha a hallgatni kívánt zenéket 320-as mp3 formátumban feltolom a telefonra, 1 perc bő 2 MB, így azért fér fel bőven, illetve nem foglal sok helyet összességében, valamint a hangminőség sem kompromisszumos.

    [ Szerkesztve ]

  • tylerddd

    veterán

    válasz B-L-A-C-K #9794 üzenetére

    Teljesen életszerű, h valakinek ugyanaz a hanganyaga megvan "hangfalas" és "fülhallgatós" minőségben ... Még mókoljak (+idő/elfoglaltság) az eredeti jó minőségű hanggal, konvertáljam kisebbre, csak, h ráférjen a telóra úgy, h azon maradjon tárhely. Az is előfordulhat, h épp kikötné hangfalra a telefont, mert nem mindig fülessel akarja hallgatni. Ez nekem totál kompromisszumos megoldásnak tűnik és ezt mindig játsszam el, amikor valamit fel akarok tenni a készülékre?! Gondolom a mindenevő videolejátszókat is azért keresik itt, mert ugyanazt a filmet akarja feltolni a készülékre, mint amit egyébként tévén vagy gépen is megnézne, hiszen nem akar időt tölteni a konvertálással, és valljuk be, hülyeség is lenne ezzel mókolni.

    Ennyi erővel mondhatnánk, h miért nem tart egy normális audiofil zenelejátszót, ha zenét akar hallgatni vagy fényképezzen és videózzon kamerával, nézzen filmet moziban/tévén, így spórolhat a telefon tárhelyén. Viszont ezek nekem olyan erőltetett megoldásnak tűnnek.

    [ Szerkesztve ]

    Csak egészség legyen, meg térerő!

Új hozzászólás Aktív témák