Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrThomi

    addikt

    válasz Navaren #63 üzenetére

    Ha hazon belul nezzuk a dolgokat teljesen igazad van. Mindig annyi pluszt adnak az uj szeriakhoz ami eleg a sikerhez. Na de mekkora plusszok ezek es hol jarnak mas gyartokhoz kepest? Ha papiron nezzuk a dolgokat kicsit lemaradva. Ha az eladott telefonokat nezzuk, nagyon is elol mert megtalaltak azt a reteget akik ennyi innovacioval megelegednek. Nekem pedlaul a zart rendszerrel simcs bajom. Ilyen es kesz. Anno azert nem vettem iphone 4-et mert nem volt sd slot, pedig 10-en akarhany eve nagyon sokan hasznaltak. Most hogy van felho szolgaltatas, korlatlan mobilnetek, nincs is ra nagyon szukseg. Az en felhasznalasi es kenyelmi szokasaimhoz, sajnos par helyen elverzik az iphone. Aprobb dolgokra gondolok itt, nem akarok mp3 at letolteni, temazni vagy ilyesmi. Nagyon sok telefon megfordul nalam, androidnal az osszes gyarto feluletet kiprobaltam mar.

    Felve teszek fel egy kerdest, de mi lenne ha nem lenne ios okoszisztema ? Valoszinuleg csak az alma is egy gyarto lenne a sok androidosok kozul. Talan ebbol is latszik hogy, (fentebb irta egy kolega)mar kezd kipukkanni a mobil lufi es sokan a szoftver/szolgaltatasok miatt veszik adott gyarto termekeit es nem azert mert az samsung vagy iphone.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák