Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • clubmonaco

    tag

    válasz syIex #33 üzenetére

    Androidos vagyok:)
    Szóval nem èvente cserèl az ember telót hanem kb 2 èvente:),de ki hogy ugye.Lehet tartósabb az Iphone-k DE úgyis lecserèlik mert csörög a nyál a következőre tehát mindegy akkor hogy tartósabb vagy èvekig használható.Mádik,na ez az amit utálok így 300000-400000ft-ról beszèlünk S nem teszik bele pl 5000&és telepet(stb).
    Nekem a Xiaomi-ba mièrt van benne S olcsóbb jóval(felé ár mi 10t pro 5g dual),108 mpixel,8k videó akár,144hz,)
    Persze mindenhol van kompromisszum,az hazudik aki mást mond!Csak kifizettek sok pènzt S mèg mindig olyat kell benyelni ami alap lenne.Okè,ki hogy persze megha pènz nem számît..
    De nem mindenki így van Èn is a 350000-400000ft közötti gondoltam veszek,rájöttem felesleges annyit már kiadni.Első Xiaomi telóm ez,s nincs gagyi èrzetem,sôt lesek èn is hogy más már ez.Pedig S 10 plusom volt,azt cserèltem le erre.S jobb ez..Okè nem amoled,hanem ips 144hz kèpfrissîtèssel,azèrt el tudod kèpzelni hogy nemigen látsz külónbsèget,tehát gyönyörű ez is.Ezzel azt akarom èrzèkeltetni hogyha az ember nem a begyöpösödött gondolkodás módban van hogy jaj csak iPhone vagy csak Samsung haj csak Amoled vagy mi egy S más,akkor rájössz hogy igazam van:).Magamon tapasztaltam.Fő szempont volt nekem eleve 5000-es telep(ne minden nap kelljen töltőre tenni),nagy kijelző,kamera,megkaptam.Plusz van ebbe èrtesïtèsi led(vègre),Infra!Mond hogy rossz:)Na de ki hogy mègegyszer,megalkuvás minden,itt is van,pl nincs vezetèknèlküli töltès de hogy èrsd,engem pont nem èrdekelt soha,nemigen használtam.A lènyeg hogy az ember ne dumálja meg magát!Nem is olyan könnyű betartani:)..

Új hozzászólás Aktív témák