Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    válasz tothmaxy182 #255 üzenetére

    Mi lenne he nem ferdítenéd el a dolgokat szándékosan?
    1. Azokat akiket a görögök nem regisztráltak nekünk kellene regisztrálni és utána lehet őket elvinni az osztrák határig. Ez is kötelességünk lenne, de még ez sem megy. Random akciókat végzünk és az egész egy nagy káosz, DE ismét leírom: mindez szándékos!
    2. Nem értem mit kell azon csodálkozni ha kritizálják azt a hogyan viselkedünk más emberekkel: nem regisztráljuk őket, majd felrakjuk olyan vonatra amiről azt hazudjuk, hogy Bécsbe megy, aztán átirányítjuk Bicskére. Te mit szólnál hozzá ha el akarnál menni Debrecenbe, felszállsz az oda induló vonatra, majd az megáll Szolnokon és közlik veled hogy végállomás?! :F A jegyet persze kifizetted.
    3. Az osztrák határon azért szállították le őket, mert túlzsúfolt volt a szerelvény, később természetesen tovább vitték őket másik járattal. Ezt megint kifelejtetted és ez már szándákos. A nácizás pedig nem emiatt volt.

    A továbbiakban nem vagyok hajlandó helyreigazítani a ferdítéseidet, így a vitát értelmetlennek és lezártnak tekintem.

    (#257) arnyekxxx: ez már szánalmas kötözködés. Én betemetem az árkot, te tovább ásod csakazértis. Ettél te már életedben almakörte gyümölcsöt? Ugye hogy nem, csak almát és/vagy körtét. Létezhet a szókapcsolat a magyar nyelvben? Igen. Van értelme? Nincs. Ugyanez igaz a ballibre is. Baloldali és/vagy liberális a helyes megfogalmazás, ötvözve nincs értelme. Attól mert így kezdték el használni egyes tudatlan szélsőségesen gondolkodók és így terjedt el a hétköznapi szóhasználatban még nem biztos, hogy helyes maga a kifejezés. Én pedig nem leszek az aki ezt egy csapásra felszámolja, max törekedhetek a helyes használatára, de ezt sem várhatom el tőled. Ettől még élhetek én is a valóságban. Szóval ha csak kötözködni járnál ide, akkor inkább ne tedd.

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák