Hirdetés

  • Indika teszt

    gp Teológiai utazás egy kételkedő apáca és egy istenhívő szökött fegyenc kíséretében.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • 33 280 mAh csak elég lesz

    ma Az Ulefone Armor Pad 3 Pro magashegyi kempingezésre is jó, óriás hangfala bulit teremt a semmi közepén.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz aprokaroka87 #76 üzenetére

    negy eset lehetseges:
    1.: google api automatikusan cserere kerul mar az alkalmazas kodjaban. pl google maps helyett bing maps lesz.
    2.: ha pl a bt-t akarja hasznalni az alkalmazas, akkor meghivja a bt droidos apit, de ezt az alrendszer erzekeli es atiranyitja a windows-os megfelelojere. ebben az esetben magaban a kodban nincs valtoztatas.
    3.: olyan api-t akar meghivni, aminek nincs windows-os megfeleloje, ebben az esetben szerintem ezeket a sorokat el kell tavolitani az alkalmazasbol, mert kulonben nem kerulhet fel a store-ba.
    4.: ha windows-os funkciot akar hasznalni, akkor ertelem szeruen azt bele kell irni a kodba (pl livetile, action center)

    en igy ertelmeztem az egeszet, majd egy fejleszto kijavit, ha valahol tevedek.

    [ Szerkesztve ]

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Új hozzászólás Aktív témák