Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peetee(tm)

    aktív tag

    Gratulálok!
    Szép kis teszt! Köszönöm! :R
    Ami meglepett, hogy kezdi elérni az Intel szintjét, csak azon a nyamvadt fogyasztáson faraghatnának még.
    Mondjuk ne feledjük, hogy az AMD 32nm, míg az Intel már 22nm nyomul. Ott rengeteg áram fogy el, azon a 10nm-es különbségen.
    Továbbá a következő FX procik gyártása már alkalmazza az un. HDL (High Density Library) automatizációt, ami előreláthatóan 30%-os fogyasztáscsökkentést jelent 32nm-en, igaz a magok órajelét befolyásolja (csökken), de szerintem még így is minimum 10%-os sebesség növekedést fog eredményezni.
    Úgy gondolom, hogy egy ilyen proci, ami 30%-al fogyaszt kevesebbet sokkal többek számára lesz elgondolkodtató alternatíva, főleg, ha az ára sem lesz elrugaszkodva, főleg egy Intel-hez képest.
    Szép volt AMD így tovább!

    (Értem én hogy az Intel most a fellegekben jár, mert tényleg ütős kis prociaik vannak, de engem marhára zavar, hogy egy 2 magos kis i3-as proci is minimum 30000Ft nem beszélve az i5 és i7-es procik számomra megfizethetetlen áráról. Felháborító ez a tény, de sajna megteheti, amíg az AMD gyengélkedni fog. :(( Arról nem is beszéve, ha egy jó alaplapot akar hozzá az emebr, ami mondjuk egy alap SATA3-at is tud az mindjárt 40k így már minimum 70000Ft-ot kell leszurkolni, amíg mindez az AMD-nél lényegesen kevesebb. Mindegy nem itt fogom tovább taglalni a dolgok, mert nem ide való....csak most kijött belőlem)

    Az életben 1 dolgot adhatsz fel, levelet a postán! Peetee(tm)

Új hozzászólás Aktív témák