Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Plexicushio #217 üzenetére

    nem. nekem pl gamer gép kellett. ott egy 9400f jobb vétel lett volna. mondjuk úgy, hogy ott nem bántam meg a ryzent, mert pici a különbség, és hátha majd egyszer kijön az amd többi előnye amit évek óta várunk. az 5700 xt (meg általában az amd kártyák) meg hiába hoznak több fps-t, driveresen hatalmas a lemaradásuk. Mostani fejjel biztos nv kártyát vettem volna, akkor is, ha azonos sebességet valamivel drágábban hoz. A helyzet itt is az, hogy emiatt váltani nem fogok, nem vagyok kocka, és nem igazán van kedvem aprón egyezkedni, hogy aránylag jól jöjjek ki egy cseréből, eladás-vételből. btw a végső konklúzió sem ugyanaz, mert máshol pl normális játéktesztek alatt kihozták, hogy az intelnek van előnye, itt meg persze a ryzen ebben is jobb volt. Nem azért döntöttem a ryzen mellett, hanem mert adtam egy esélyt, hogy majd robbanásszerűen kihasználják az előnyeit, ha már ennyire terjed. Ezt most nem igazán látom.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák