Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz BReal #3456 üzenetére

    nem banto, mert nem listaaron vettem, hanem meg a nettó ara alatt :P
    kiveteles lehetoseg volt, amit kihasznaltam, annyiert szerintem bárminél jobb vetel volt
    amugyis az egyszalas loero a lenyegesebb nekem, ebben meg a 4.2GHz jóval tobbet nyujt, mint a i5-7400 3GHz-e
    igy ugyannanyiert ez a legtobb esetben kb 30%-l gyorsabb
    az araert meg foleg jobb

    volt itthon 2x6core Opteron, meg Athlon64-II-X4 is, szoval lattam mar 2 core-nel többel is mukodni gepet

    2003-ban K7 AthlonMP-m volt (2db K7 Thoroughbred-B MP2400+, 2000MHz/CPU), egy MSI K7D Master-L anyulapban 1GB RAM-l, szerintem tobben akkor meg itt nagyon orultek egy single core gépnek is 256-512MB-l, es ha mar tudott HTT-t az volt a fuuuu
    gyakorlatilag azóta nem volt 1core-s gepem, se notebook, se desktop

    de en a kiegyensulyzottabb, es inkabb a VGA fele hajlo gepeket jobban preferalom, mint a csucs CPU-s, de keves RAM-s es atlagos VGA-s gepeket, mert a rendelkezésre allo penzbol csak az jon ki melle
    sokan a prociban hiszik a megvaltast barmire

    meloban i7-2600 van 2GB RAM-l
    olyanokat swap-l a HDD benne, hogy sírsz

    a G4560-s gep SSD-vel, 8GB RAM-l B250-s mATX deszkaval koroket ver ra sebességben fele core-l es fele szallal, miközben ez a 4 dolog osszesen kerul annyiba, mint egy i7-s CPU lenne ezek nelkul
    hasznalat kozben meg siman az SSD-s, 8GB-s RAM-s gepet hinned az i7-snek, ha nem nezed meg az eszkozkezeloben, mi van benne, es a HDD-s, 2GB-s gepet meg a kotla Pentiumnak
    es arban meg olcsobb is nala

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák