Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GFerr56

    aktív tag

    válasz nyakdam #643 üzenetére

    Hay!

    Szóval, gugliba rá kel keresni azokra a lapokra, amivel a tesztet csinálták, meg a proci (2700x 8700k) árakra. 2600x-nél, ahol a legkorrektebb az összevetés (6/12), vegyük ki az egyenletből az alaplapot, és tényleg magasabb a CL ár, de a teljesítmény csak alapbeállításokkal használva magasabb az egyik szereplőnél (tulképp mindenben). Már kifejtettem, hogy mire (esetleg ZEN2-vel) megkapod azt a teljesítményt, addig a mostani különbözetet bukod (2600x ár), tehát pénzben kb. ott vagy, csak már mostantól használod az erőt.
    Egyébként egy kicsit elgondolkodtató, hogy az egyik még mindig 14 nm-en műveli ezt, a másiknak majd ehhez 7 nm-re (ezt a 12 nm mókusvakítást hagyjuk) lesz szüksége, csak azért ennek a csíkszélesség mizériának vannak fizikai korlátai. Senkit nem akarok lebeszélni, vagy rábeszélni semmire, csak a két rendszer együttes megléte miatt saját tapasztalataimból indulok ki. Most már annak a statisztikának (tesztnek) kell hinnem, amit én "hamisítottam". ;]

    Üdv

    .Minden eshetőségre gondoltam...hmmm, lehet, hogy én vagyok a gyilkos? - Frank Drebin...........és a farkam benne volt a Guinness Rekordok Könyvében....ki is tiltottak a könyvtárból....

Új hozzászólás Aktív témák