Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz CJ4567 #343 üzenetére

    ha ez egy munka sw lenne, illene rá a f@skupac jelző?:)
    ez nem munka, félkész valami
    nem játszottam vele, majd ha gp-be esetleg bekerül, addigra talán a hibák nagyobb részét is javítják
    akkor megnézem pár percre ha épp lesz hozzá kártyám
    belenéztem ingame videókba, vannak nagyon szép részek, és vannak olyanok, amik a "ratyit" sem érdemlik ki
    és ez egy hatalmas játék a játékosok szemében, ez benne a szomorú ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Erdei88

    veterán

    válasz CJ4567 #343 üzenetére

    Akik nem vették meg és játszottak vele azok általában maradtak a haterkedés mellett.
    Még csak pár órát játszottam vele, de nekem is nagyon tetszik. :K

  • fanti

    addikt

    válasz CJ4567 #343 üzenetére

    S.T.A.L.K.E.R
    Nos igen. Az már egy fogalom.
    Én nálam mindhárom rész fel van rakva a mai napig is. IMÁDOM!
    És mindhárom részt kijátszottam legalább 5-6 szor darabját!
    Az a hangulat, az a miliő, az az érzés...Nekem a S.T.A.L.K.E.R trilógia örök darab, hogy úgy mondjam.
    Rengeteg grafikai mod van a részekhez, és én is sorba próbáltam a modokat, mind a három részhez fel vannak téve azok a modok amik a grafikát turbózzák fel és a fegyverarzeált.
    És csodálatosan mennek, sehol semmi bug, vajsima és gyönyörű szép, élvezetes, elragadó, rabul tud ejteni akármikor.
    Mondjuk bő tíz éve még akadtak benne bugok, de mára már tökéletesre csiszolták.
    És jól emlékszem arra az időszakra is amikor az ATI 4850 512MB-os tényleges népkártyámon toltam az epizódokat, akkor még persze külön modok nélkül, de már akkor is szép volt és izgalmas...habár a kis 4850-es rendesen izzadt alatta :))

    Chaser
    doom eternal

    Nos, jó példa, mert elképesztően szép grafika vegyül egy mai szemmel nagyon minimális hardverigénnyel.
    Még egy RX 580 8GB-os kártyán meg egy Ryzen 3 3100-on is parádés játékélményt ad Ultra grafikán, 1440p-ben is akár.
    Egyszerűen mesterien lett leprogramozva.
    Ékesen példázza azt, hogy ha normálisan megírjuk a kódot, akkor teljesen fölösleges 4 fizikai magnál több, és még egy négy éves GCN4-es architektúrával megtervezett GPU-n is teljesen stabilan tudja hozni 1440p felbontáson és Ultra részletességgel a stabil 60fps-t!
    Persze ki a franc venne RX 6800XT-t meg RTX 3080-ast ha csak ilyen jól optimalizált játékok lennének?
    Senki!
    De jő a CP, ami lehet hogy mint sztori, teljesen rendben van, de mint programkód...egy okádék.

    [ Szerkesztve ]

    GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

Új hozzászólás Aktív témák