Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ->Raizen<-

    veterán

    Nem lett rossz a vega 7. Simán vállalható ha azt nézzük mennyire kevés értelme van a ray-tracingnak. Most már nincs miért szégyenkeznie a vegának hozták azt amit igértek. És meghajtó oldalon is hatalmas javulást tapasztalok én túladtam anno az fx 8-as gépemen radeon 290 volt benne referencia kialakítású. Na annak borzalmas volt a hűtése berezonálta az egész házat is meg az íróasztalom is. Hosszú évek után gtx 970-et váltott az xfx rx 480 gtr kártyám dupla annyi rammal 8 gb-al. És sikerült minimális bukóval kiszállnom az nv vonalról. Csak hogy lássuk ezzel a cserével is mennyit javult a teljesítmény: gtx 970 ultra beállítás 2x élsimítás forza 7 4k felbontás 22 fps és borzalom framerate. rx 480 8 gb ugyan ezen beállításokkal 60 fps vajsima kép. Nekem bőven megérte a csere és hdmi kábel csere után meg a megfelelő venti profilt beállítva lett egy gyakorlatilag hangtalan gépem és zero rpm is befigyel win 10 alatt a 970 nagyon hangosan zúgott az 1 szem ventijével a load hangerőről már nem is beszélve. Nem megyek vissza nv-re.

Új hozzászólás Aktív témák