Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz ÁdiBá #376 üzenetére

    Ahogy nézem a Radeon 7 árazását nem csak nekik kellene észhez térniük. Sajnos az történt hogy ezzel az RTX széria szinte jó ár/értékarányúnak tűnik, szóval lehetséges, hogy tett ezzel AMD egy kis szívességet most Nv nek. Jobban jártak volna ha nem adják ki szerintem, mer értem én, hogy nekik ez nem kerül semmibe, csak közben az RTX árazását meg szinte "vonzóvá" teszik.( idézőjel kitéve) Ez elég sok embernek egy újabb csalódás.
    Mindkét kártya nagyon drágán gyártható, ez tény. A következő generáció lesz szerintem AMD és Nvidia oldalán is az igazi nagy dobás. navi @ samu 7nm nvidia részéről talán Ampere néven. Ettől függetlenül RTX lehet még jó széria, ha leviszik az árát 20 % kal.

    A tőzsde pedig így is jól van, a sajtó generálja a bullshit cunamit. 2017 márciusában 100 dollár alatt volt az Nidia részvénye, ha 150 dollár körül maradnak az is nekik 50 / részvényárfolyam és 30 % cégérték növekedés 20 hónap alatt, ami nem semmi. nincs akkora gond mint amit itt sokan vizionálnak ,hisz eszméletlenül túl volt árazva az Nvida részvénye.
    A kiemelkedően jóból most belementek egy átlagos időszakba.. ezelőtt 3 éve ez nekik maga lett volna a csoda, most meg bukásként van elkönyvelve, pedig a krypto lufi effektus nem volt kérdéses, csak az ideje.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák