Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    Akinek nem jelenik meg a legfelső grafikon a teszteknél, valamint a szöveges értékelés, az kapcsolja ki az adblocker-t, mert ahhoz van kötve. Ha megy az adblocker, azok nem jelennek meg. Nagyon cselesek és rafináltak a PH-sok! :)

    Cikk szerzőkhöz: Valami nagyon nem stimmel a Rise of the Tomb Raider tesztjével, valahol súlyos hiba került bele, mert ezek a sebesség adatok fényévekre vannak a valóságtól. Nem futott valami CPU és/vagy GPU- zabáló szoftver a háttérben, amikor a játékot teszteltétek? Mi a probléma?

    Hát ez (az NVIDIA Pascal kártyák teljesítményét tessék figyelni):
    4 hónappal ezelőtt (GTX 1080 Ti teszt by PH):

    Aktuális (RX VEGA Teszt by PH):

    Mindkét tesztnél ugyanazok a beállítások voltak érvényben. Ezen felül a GTX 1080Ti teszt óa a RotTR kapott májusban egy performance boost-ot DX12 alá, szóval az NV kártyák az aktuális tesztben kiírt sebesség sokszorosát tudják, itt valamilyen kézifék volt behúzva. A tesztkonfig is ugyanaz. Mi történt az NV kártyákkal Rise of the Tomb Raider alatt?

    Továbbá a cikk sajnos nem részletezi a játékcsomag módosítását. Említés van róla amit mindenki lát, de legalább egy magyarázatot megérdemelnének az olvasók, én úgy gondolom. Először azt hittem, hogy az Ashes a Vulkan patch miatt került vissza, de látom, hogy DX12-ben mértétek, így abszolút nem értem a lépést.

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák