Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    Én még mindig nem értem ez a Kaveri mitől akkora dolog... Nekem nem tűnik jó cuccnak. A Mantle meg nem más mint a fejlesztők lefizetése. Ha máshogy nem, hát így hódít majd az AMD. Amikor az nV "támogatott" meg egy projektet bezzeg ők voltak a köcsögök. Ár/érték arányban még mindig inkább egy jó Intel proci és dVGA. Mondom ezt úgy hogy AMD procim van és valószínűleg AMD kártyát veszek most mellé mert ár/sebesség arányban a lefizetősdi miatt jobb mint az nV.

    Szerk:
    Ja de most látom az 4770k-t elverték IGP-s mérésekben. Igaz a kutya sem használja az Intel IGP-t azzal a procival játékra de OK. Kezdek ráizgulni a Kaverire :C

    Az hogy évek múlva mi lesz még rejtély. Valaki azt mondta ne építsek új gépet a jövőnek mert 2-3 év múlva úgy is cserélhetem le és szerintem igaza volt. Nem hiszem hogy a hardverfejlesztők szeretnék hogy a jelenlegi felső-közép vasakon játszadozzak 2-3 év múlva. Nem áll érdekükben.

    [ Szerkesztve ]

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

  • Redneck

    veterán

    válasz #85552128 #382 üzenetére

    Nekem nem tetszik az AMD istenítése ami mostanában megy, bocsi. Mondom ezt úgy hogy az utóbbi években csak AMD gépeket raktam össze. Játék fronton mégis az Intel dominált. Ha majd a fizika amit az APU számol számottevően megváltoztatja a játékmenetet és kelleni fog akkor támogatni fogom. Addig ameddig a rombolható környezet 3 láda a 200-ból addig nem érdekel. Ez akkor lenne forradalmi ha a generációváltásnál gyökeresen megváltozott volna a játékmenet/játékélmény. Persze még nincsenek olyan játékok, még nem használják ki teljesen a hardvert és bla bla bla. Miért kell mindig a jövőre gondolni ha a jelenben mindig van egy "még/majd/de".

    Csinálják inkább meg a játékokat és a hardvereket rendesen. Legyen 5 vagy 10 szint hardverekből, azokhoz mérten lehessen a grafikai beállításokat belőni és kész.

    Konzolok is feleljenek meg egy-egy szintnek és mindenki boldog lehet. Akkor én is leborulok az AMD előtt. :R

    [ Szerkesztve ]

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

  • Redneck

    veterán

    válasz Prof #388 üzenetére

    PS4 vásárlással és VGA vásárlással ezt a "kis" céget támogatom. Aminek nyugodj meg de a valódi tulajdonosai ugyanazok akik az Intelé is. Látszólagos verseny van de higgyetek amit akartok. Ha játszotok ugyanúgy hardvereket fogtok cserélgetni pár év múlva mint az utóbbi években. A konzol hardver maximum gyártástechnológia miatt változik. Ha 2 év múlva 4 magos AMD APU-n, 8GB RAM-mal és egy mostani közepes AMD VGA-val hasítanak a játékok akkor elismerem hogy tévedtem.

    Amit én látok az a következő. Anno AMD-vel kevés volt a 2 mag és kellett a 4, 512 helyett kellett az 1GB VRam, mostmár 2, 4GB RAM helyett kellett a 8 hogy jó legyen.
    Ez 2009 óta történt. Egy biztos, kipróbáltam egy 2magos HT-s i3-as gépet a múltkor és nem hittem el. Csak 4 GB RAM volt benne és mégis nagyon erősnek éreztem, a minimum fps-ek pedig nem voltak olyan alacsonyak mint 2 vagy 4 magos AMD-n.

    Ha az összes fejlesztő elfelejti az Intel egy szálú erejét és csak az AMD-re fókuszálnak akkor jó lesz.

    Bocs hogy off voltam és trollkodom de csak azt látom amit a pénztárcámon tapasztaltam.

    [ Szerkesztve ]

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

  • Redneck

    veterán

    válasz patomi #398 üzenetére

    Nálam hasít a rendszer SSD nélkül is, arról még senki nem tudott meggyőzni miért lenne nekem jó. Steam/Origin ugyanúgy megy vele, 1 perc alatt ready vagyok szerveren gép bekacsolásától számítva. Általában elsőként joinolok úgyhogy nekem egyelőre még nem kellett ebbe a gépbe. i5+dVGA notiban bevált.

    Másak az igények ez tény, ha multizom akkor 1680-as monitor, single-re 1080p.

    AMD APU IGP-t láttam barátomnál... Vett inkább egy dVGA-t mellé mert harmatos volt singleben is.

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

  • Redneck

    veterán

    válasz mickemoto #403 üzenetére

    Divide et impera. Oszd meg és uralkodj. Ez megy manapság sajnos, engem már moderáltak itt párszor egy-két megjegyzésemért. Megyek is, vitatkozzon a répa. Valamelyik szart úgyis megveszi az ember az a lényeg és pár év alatt úgysem ér semmit.

    CS-ben régen egyébként fps_max 100 volt a jó a gyári 72 helyett. CS:Sourceban meg gondolom minél több.

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Új hozzászólás Aktív témák