Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz bartatamas #3514 üzenetére

    Egyszerű kis rutinnak indult, de belefáradtam a megváltozott Timeout érték kiírásának beállításába (összefűzés, osztás, kerekítés, megint összefűzés, stb.,és még sehol a vége), úgyhogy inkább felfedező kőrútra indultam az új lehetőségek között. Lenne néhány észrevételem/kérdésem.

    Audió -> Kényszerített használat
    Ha jól gondolom, akkor itt lehetne beállítani, hogy bejövő híváskor a csengőhang a telón, a headseten/külső eszközön, mindkettőn, vagy egyiken se szólaljon meg. De, mintha ehhez hiányozna egy-két opció.

    Fájl feltöltése Drive -ba
    Ehhez írj légyszi egy kis útbaigazítást! Itt a tartalomnál kéne megadnom a helyi elérési utat, a fájl opcióra bökve pedig, a megjelenő ablakban kiválasztani a megfelelő fiók Drive -ját és megadni a hálózati célkönyvtárat? Ezzel nálam van egy kis bibi. Perfektül kezelek 5 Drive fiókot, viszont a Drive appot még sosem használtam, nincs is telepítve. A fájlkezelőmet viszont hiába választom ki, nem tudok belépni a Drive -ba úgy, ahogy szoktam.
    Mire való a "hozzáfűz" opció?

    Email küldése
    Itt is van egy fájl opció. Gondolom, itt a csatolmány elérési útját kéne megadni. Ezeknél nem lehetne vmi alkalmazásválasztó felületet meghívni, hogy a szöveges elérési út helyett, pl. egy fájlkezelővel tallózva lehessen kiválasztani a fájlt? Ha itt kell az egyéb Robot lehetőségek (konstansok, operátorok, stb.) választhatósága, akkor az opcióra bökve, a lehetőségek között ott lehetne a tárhely (most ez nincs), amire bökve megjelenhetne az alkalmazásválasztó. Pl. Galériából, vagy QuickPic -ből lehetne képet kijelölni, stb. Ne érts félre, nekem tökéletesen megfelel így is, mert a SolidExplorer tud elérési utat vágólapra másolni. Csak tallózással sztem felhasználóbarátabb lenne.

Új hozzászólás Aktív témák