Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • darvinya

    titán

    válasz #79335424 #3393 üzenetére

    Amit csináltam megy így is, hogy csak 1 app-ot indítok.
    De csak a megadott paranccsal (képernyő forg. ki).
    Viszont nem tudom, hogy mint vége visszakapcsolja.

    Mint említettem, gyári hasonlóban így működik, de nem köthető app-hoz.
    pl:
    Esemény feltétele lehet csatlakoztatott eszköz, vagy idő tartam(00:00-00:00)
    Kezdési művelet: …
    Vége művelet: …

    Ilyen kellene app-hoz rendelve.

    2 eseményt is létrehozhatok, csak azt az értesítőt tudnám eltüntetni.

    De nem tudhatná alapból az E-robot a fenti esemény sort?

    Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

  • #79335424

    törölt tag

    válasz #79335424 #3393 üzenetére

    Nem értelek. A Robot pontosan ugyanígy működik. Bármilyen feltétel kombinációt össze tudsz rakni. Az egyik parancsban megadod a kezdő eseményt. Ez lehet "adott idő van" (Robotban ez a riasztás esemény, mert az Android így nevezi), VAGY "alkalmazás megkapta a fókuszt". Ekkor egyszerűen, egymás után felsorolod az eseményeket. Az alapértelmezett "vagy" kapcsolat miatt, bármelyik felsorolt esemény bekövetkezik, elindulnak sorban a műveletek.
    Így viszont nem jöhet létre ÉS kapcsolat, mert két esemény nem következik be ugyanabban a pillanatban. Tehát, a műveletek indításához, az egyiknek már mindenképpen szerepelnie kell, mint folyamat, amikor a másik bekövetkezik. Az időpillanat, nevéből adódóan, nem lehet folyamat. Az alkalmazás fókusz viszont igen. Tehát a pillanatnyi eseményed csak az lehet, hogy "adott idő van", vagyis, időpontra egy riasztás esemény. Ennek adsz egy további feltételt. "Alkalmazás fókuszban". A riasztásban megadott pillanatban a Robot megnézi, hogy a megadott alkalmazás fókuszban van -e. Ha igen, akkor az egyik ÉS a másik esemény is bekövetkezett. Végrehajthatók a műveletek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák