Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Crystalheart #8 üzenetére

    Számomra zavaró, hogy felül van az orbitális méretű borítókép, aztán két oszlopban mindenféle vegyesen. Semmit se találok meg!
    A blogom oldalát eleve idővonalasan indította el, és azóta is belezavarodok, hogy mi merre van. Semmi kedvem a személyes oldalamnál is ugyanezzel a problémával találkozni naponta. Akkor inkább nyasdgem facebook!

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

  • kiskaktusz

    addikt

    válasz Crystalheart #8 üzenetére

    1, sokkal több RAMot zabál
    2, eltánt egy rakás postom (többnyire zenéket postolok, amiket lustaságból nem mentettem a yt accountba, na most ezek eltűntek. Igen, én voltam a lusta, de akkor is, miért tűnik el? 2010-re visszapörgetve egyész évben 3 postom volt és 2 oldalt lájkltam.. aha, persze.
    3, a borítókép felkúr. Minek? Egy Profilkép kell egy Profilra nem? Albumborító egy cd-n legyen. Egyébként is, mi az a tökömnagy 200:1 képarány?
    4, össze-vissza pakolja be az oldalon a postokat. Valamikor megy a bal-jobb időrend, de egyébként nem, az egyik 20.-ai, a másik 5.-ei.Nem talál meg semmit...
    5, oldalak lájkolása. eddig ott volt a profilodnál, most kapott egy kis boxot, amibe befér 5 oldal..
    6, adatok. Megnézted te már, hogy néz ki az időképes adatok? Nagyjából semmi fontos nem szerepel..

    Igen, van ilyen cucc, ami régi profilt cisnál, cska épp GChromera, FF-ra és Safarira, én meg azon kevesek közé tartozom, akik operát használnak. Nem fogok egy szaros facebook miatt másik böngetőt használni, pláne nem kiegészítő cuccokat letölteni hozzá.

    Úgy kb ennyi jutott most eszembe..

    "Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

Új hozzászólás Aktív témák