Hirdetés

2018. június 20., szerda

(#1) RareParrot

RareParrot
(senior tag)

Tényleg ilyenekre van tömeges igény?

(#2) elefant válasza RareParrot (#1) üzenetére

elefant
(HÁZIGAZDA)

szerintem: nem

(#3) BatchMan

BatchMan
(senior tag)

1984 óta a nagy testvér szeretne életünk részévé válni.
Itt egy újabb árukapcsolásos megoldás.
Kell egy TV? Beépített nagy testvérrel akciós!

(#4) zsolt501

zsolt501
(PH! nagyúr)

Agybajt kapok attól hogy a cégek és a kormányok mindent tudni akarnak az emberekről, csak tudnám mi a frászt kezdenek annyi információval, mert minél több információt kapnak annál nehezebb azt értelmesen feldolgozni, még akkor is ha csak bizonyos részekre kíváncsiak...
Arról nem is beszélve, hogy a szokások és az érdeklődési kör is pillanatok alatt tud változni, nálam is a TV-s szokás eléggé hangulat függő, de az tuti hogy ha reklám van egyből lépek is arról a csatornáról, vagy felveszem ami érdekel (akár time shifting lehetőséggel) és max reklám esetén tovább tekerek, szóval a reklám nézési szokásom egyforma.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#5) wildpig válasza BatchMan (#3) üzenetére

wildpig
(tag)

Szerintem leginkább a titkosszolgálatok használják fel az anyagokat, legfőképpen a terror kiszürésére. Ha megment 200 embert hogy hallgatják ahogy dugok, ám legyen.
Nincs takargatnivalóm, felőlem aztán tudhatnak rólam információkat, nem lesz izgalmas senki számára.

i7 4790K / 16gb DDR3 / MSI Armor GTX 1070 OC / Samsung U24E850R 4K UHD / 120gb Samsung SSD

(#6) interstate76 válasza wildpig (#5) üzenetére

interstate76
(PH! addikt)

Ez önámítás, ugye tudod? Olyan nincs, hogy nem baj, ha MINDENT tudnak rólad. Nyilván nehéz megtalálni az egyensúlyt a nemzetbiztonság és az egyéni szabadságjogok tiszteletben tartásának relációjában, de amiről te beszélsz, az a totális megfigyeléshez vezető út.

[ Szerkesztve ]

Eladó Xiaomi MI2S, XBO játékok (Fifa 16, Minecraft, Batman), Lenovo X201T stb.: http://hardverapro.hu/tag/interstate76

(#7) wildpig válasza interstate76 (#6) üzenetére

wildpig
(tag)

Félig szarkazmus volt. Ugyanis szerintem a jelenség nem is létezik ebben a formában. Ha ekkora "poloska" lenne például egy virtuális asszisztens, már kismillió amatőr talált volna erre utaló nyomokat a szoftverben.

i7 4790K / 16gb DDR3 / MSI Armor GTX 1070 OC / Samsung U24E850R 4K UHD / 120gb Samsung SSD

(#8) atok666 válasza RareParrot (#1) üzenetére

atok666
(őstag)

Az Alexa nem hulyeseg, akar siman hasznos is tud lenni - szerintem.

Atok

(#9) interstate76 válasza wildpig (#7) üzenetére

interstate76
(PH! addikt)

Én nem hiszek abban, hogy amatőr szakbarbárok bármiben is megakadályozhatják azt, akinek hatalmában áll belehallgatni a családi vacsoránál zajló párbeszédbe. Bárkiébe, bármikor, bárhol. De nem akarok vitatkozni, a dolog eldönthetetlen, tipikus hitvita.

Eladó Xiaomi MI2S, XBO játékok (Fifa 16, Minecraft, Batman), Lenovo X201T stb.: http://hardverapro.hu/tag/interstate76

(#10) bolvar

bolvar
(senior tag)

Én is úgy érzem hogy akár egy hasznos funkció lehet, hisz azért az ember sok időt tölt a tv előtt viszonylag, ha összekötöd mondjuk az okos otthonoddal pl nálam életképes hogy a kanapéról adsz ki 1-2 utasítást vagy kerestetsz valamit a "tv-el".

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#11) Domonkos válasza zsolt501 (#4) üzenetére

Domonkos
(Ármester)

>...csak tudnám mi a frászt kezdenek annyi információval, mert minél több információt kapnak annál nehezebb azt értelmesen feldolgozni, még akkor is ha csak bizonyos részekre kíváncsiak...
Pedig pont nem lesz semmivel nehezebb. Max tobb ido lesz vegigfutni a teljes adatbazist - de az is inkabb linearisan no, nem ugy mint a feldolgozasi kapacitas. Ha nagyon szerverszukeben lesznek a gyartok, akkor majd ugyis beallitjak a te tvdet is, hogy had kalkulalja a szamodra leginkabb erdekesebb reklamok megtalalasahoz szukseges algoritmusokat - aztan ha vegzett vele, akkor egy interakciot nem igenylo, hatterben percek alatt lefuto frissitessel mar el is tuntettek mindent. Vegtelen lehetosegek. Es hogy miert? Mert miert ne?

has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#12) Lacok válasza BatchMan (#3) üzenetére

Lacok
(őstag)

Társ a mindennapokban. ;]

(#13) Ndruu

Ndruu
(MODERÁTOR)

Csak az új tévéket értinti, vagy frissítés formájában jön a 2017-es modellekre is?

Harrrr!!!!

(#14) Barnuss

Barnuss
(tag)

Pár év múlva ilyesmi nélkül élni nem tudnak majd az emberek

(#15) Hansomester válasza Barnuss (#14) üzenetére

Hansomester
(kvázi-tag)

Én addig nem is veszek új TV-t míg nem lesz RGBs távirányító hozzá :)

"-Sesshomaru nagyúr,biztos, hogy nem veszélyes dolog életben hagyni ezt a nőt? Még bajt hozhat ránk! -Yaken legközelebb nyisd ki a szemedet, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.