Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaZse

    őstag

    Inkább egy ilyen 38k-ért, mint ezek a semmire se való szutyok droidos cuccok.

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

  • HaZse

    őstag

    válasz interstate76 #20 üzenetére

    Nem mindenkinek egyforma az igénye. Szerencsére.

    Számomra ezeknek az eszközöknek nincs létjogosultsága. Nekem kényelmesebb egy notebook dokkolóval böngészni, esetleg voip-ot használni, bár ezt a mobilommal meg tudom oldani.

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

  • HaZse

    őstag

    válasz interstate76 #22 üzenetére

    Hát azért én megnézném ezt a megosztásos dolgot egy beépített antennás kütyüvel. Meg egy ilyen eszközt torrent-nek használni. Hogy is mondjam, hülyeség.

    Nem azt mondom, hogy lehetetlen, de ez számomra olyan dolog, mint amikor valaki megvesz egy routert USB-vel és ráhekkel egy openwrt-t és azon kezd el torrentezni.

    És amíg ezek az eszközök nem jelennek meg egy TV-re otimalizált GUI-val, hanem egy stock droid-ot ad, addig szerintem nem egy nagy eresztés.

    Mert ha valaki egy ilyet vesz, akkor elvárja töle, hogy legalább olyan legyen, mint egy smart tv. Értem én, hogy sok dologra használható, de a GUI-t érintőképernyőre optimalizálták. (Lehet, hogy a store-ből lehet ilyet leszedni), de egy átlag felhasználó, aki megveszi, ezeket, az azt várja el, hogy bedugja, tápot ad neki és máris működik, mint egy TV-nél.

    És sajnos sok embernek fingja sincs ezekről. (Tudom, mert pont 2 napja kellett egy LG smart tv-t és tabletet beüzemelnem). Az ember csak annyit tudott, hogy mi a wifi jelszava.

    És sok ember inkább vesz egy olyan TV-t, aminek van USB portja és azon keresztül nézi a számítógépre letöltött filmeket, vagy vesz egy medialejátszót és abba dugja bele a pendrivet.

    Sőt tovább megyek és azt mondom, hogy sokan még a DVD-nél vannak lemaradva. De van egy-két olyan emberke, akikhez munka miatt megyek, hogy még VHS kazira menti a filmeket és azt használja. =VHS-ből meg betárazva nála 7-8fb video és több 10 db. üres kazi - jó ez extrém eset, de van ilyen is még 2014-ben)

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Új hozzászólás Aktív témák