Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaZse

    őstag

    válasz interstate76 #20 üzenetére

    Nem mindenkinek egyforma az igénye. Szerencsére.

    Számomra ezeknek az eszközöknek nincs létjogosultsága. Nekem kényelmesebb egy notebook dokkolóval böngészni, esetleg voip-ot használni, bár ezt a mobilommal meg tudom oldani.

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

  • HaZse

    őstag

    válasz interstate76 #22 üzenetére

    Hát azért én megnézném ezt a megosztásos dolgot egy beépített antennás kütyüvel. Meg egy ilyen eszközt torrent-nek használni. Hogy is mondjam, hülyeség.

    Nem azt mondom, hogy lehetetlen, de ez számomra olyan dolog, mint amikor valaki megvesz egy routert USB-vel és ráhekkel egy openwrt-t és azon kezd el torrentezni.

    És amíg ezek az eszközök nem jelennek meg egy TV-re otimalizált GUI-val, hanem egy stock droid-ot ad, addig szerintem nem egy nagy eresztés.

    Mert ha valaki egy ilyet vesz, akkor elvárja töle, hogy legalább olyan legyen, mint egy smart tv. Értem én, hogy sok dologra használható, de a GUI-t érintőképernyőre optimalizálták. (Lehet, hogy a store-ből lehet ilyet leszedni), de egy átlag felhasználó, aki megveszi, ezeket, az azt várja el, hogy bedugja, tápot ad neki és máris működik, mint egy TV-nél.

    És sajnos sok embernek fingja sincs ezekről. (Tudom, mert pont 2 napja kellett egy LG smart tv-t és tabletet beüzemelnem). Az ember csak annyit tudott, hogy mi a wifi jelszava.

    És sok ember inkább vesz egy olyan TV-t, aminek van USB portja és azon keresztül nézi a számítógépre letöltött filmeket, vagy vesz egy medialejátszót és abba dugja bele a pendrivet.

    Sőt tovább megyek és azt mondom, hogy sokan még a DVD-nél vannak lemaradva. De van egy-két olyan emberke, akikhez munka miatt megyek, hogy még VHS kazira menti a filmeket és azt használja. =VHS-ből meg betárazva nála 7-8fb video és több 10 db. üres kazi - jó ez extrém eset, de van ilyen is még 2014-ben)

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

  • b.

    félisten

    válasz interstate76 #28 üzenetére

    nekem Air oplay van, igaz moddoltam rendesen a firmware-et, de hibátlanul letolja akár a 20 gigás állományokat is. ja és van rajt youtub is , jól viszi. Ja bocs nem neked szántam válaszként, az O!playos kollégának :)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • csongi

    veterán

    válasz interstate76 #38 üzenetére

    Az okostévé szülte.
    Ha nincs okostévé reklám az arcodba tolva, akkor eszedbe sem jutna okosítót venni. Szezon a faszommal mi?
    Ne is önts harangot ha nem értesz hozzá.
    Ja nincs okos tv-d! Nem baj akkor el lehet adni az ilyen okosítót, úgy is kidobhatod egy év múlva a picsába, szart sem fog érni. Optimalizálatlan a világ, mikor lesz ezen frisseb android vagy bármi ilyesmi szerinted? Flash oldalakat mi játsza le?
    Ez meg az én véleményem, és ne mondtam, hogy te ne vegyél, vagy nem írtam olyat, hogy, ne vegyen bárki is.
    Olvasd már el. Neked ilyen van, használd, de nekem akkor se fog semmit érni, és egy felesleges szemét marad 26K-ért :D Ha ennél többért is adnak ilyet a világon és el is kel,,,,, arra nem mondok semmit, mert megsértődsz.
    Ha meg személyeskedni akarsz akkor hajrá, csak alapszabályt olvad el mielőtt belevágsz ;)
    A küszöbön álláshoz, meg leírtam, amint életképes és elfogadható áron lesz ARM 64bites cucc a piacon, akkor egy olyan mini PC-re beváltok mert az fejlődés és hosszútávon kifizetődő. Ha meg MS oprendszerrel fut, annak külön fogok örülni, és reménykedek, hogy a csempés felülettel meg tudok barátkozni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák