Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k.

    őstag

    válasz Sayuri #31 üzenetére

    Egyáltalán nem rossz indulatból:
    Neked szófosásod van?:D

    @stracker06/Sayuri:
    Nekem Sony Ericsson X10em van, volt a kezemben a konkrét példány, eléggé lesújtó véleménnyel voltam róla a cikkben emlitett dolgok miatt. Vicces dolog, hogy itt kritizáljuk a drága meg okos telefonokat, olyan dolgokért amik számomra eléggé furcsa indokok. Pl, ahogy Sayuri irta, hogy az okostelefonok majd pár év mulva a kukában lesznek, ez meg működik és blabla. A helyzet az, hogy el kellene fogadni, hogy sok-sok embernek belefér egy komoly teló és egy okostelefon is egymás mellett(Nekem személy szerint egy Macbook Prom van(Azt viszem majd egyetemre jövőre) és egy X10em).
    Én mondjuk az ujság olcsobb résznél feküdtem ki igazán, mert ha az ember 2 percig gondolkodik, akkor ez egy eléggé nagy fszság. Ugyanis nekem egy 500 megás mobilnetem van a telefonohoz-meg egy 3gb-os a notihoz ha kellene-, és elég az 500 mega bőven netezésre egyhónapra, namost az 1500. Ha infos újságot vesz az ember, már 1 ujság is drágább, ha napilapot, akkor 1 hét után leszámolva már drágább a cucc. Szép dolog a kritizálás, de ésszel pls. Az 5-6 éves telefon használati ciklus pedig mamár feletébb vicces. Elmennek azért addig, de tapasztalat-anyukámé 5 éves- kurvaszarok lesznek addigra, és akkor még szépen fogalmaztam. Egy telefont vegyen az ember 2 max 3 évre, és csókolom. Na én leléptem... :U

Új hozzászólás Aktív témák