Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    válasz ALBY #38 üzenetére

    Pedig elhiheted, hogy én is hiányolom a GPS-t ezekből az okos órákból és karperecekből.
    ÉS nem értem, hogy miért.

    Főleg amit fitnesz kartötönek hirdetnek.

    Nem azt akarom, hogy navigáljon,meg, hogy elfelejtem, hogy hol futottam és azért kellene.Ha csak adat formájában is menti az utvonalat már az is jó, hogy a szinkronizálás után jelenjen meg a gépen az utvonal.
    Azért lenne jó, ha rendelkezne GPS funkcioval, mert igy lehet mérni a fejlődést a sportolás köben.
    Ha minig ugyan ott futsz akkor is tudod hogy az adott távot menyni idő alatt futottad és az adott webes felületen ki tudod elemezni.

    Ezért én még mindig várok egy olyan készülékre amiben egyszerre megtalálható a
    -GPS
    - pulzusmérő
    -BT funkció
    és egy legalább 4gb os tárhely a zenéknek, hogy lehessen zenét is hallgatni sportolás közben és ezért se kelljen magamnál tartani egy telefont.

    Sztem ezek a minimumok egy sport/ okos karkötö oránál , az , hogy valamilyen szinten függetlenitsen a telefontól.

    Mert minek vigyek magammal még egy cucot ha a telefont is vinnem kell a sporthoz felesleges akkor a karkötö vagy az óra. a hivás jelzést se értem, mert ha ott a zsebedben a készülék akkor nagyon lustának kell lennie valakinek, hogy azért 100k-t költ még pluszba, hogy ne kelljen a zsebéből kivennie a telefont.

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz ALBY #38 üzenetére

    Nem azert, de en is hasznalok futo appokat a sajat teljesitmenyem monitorozasara.

    Attol mert Neked nem celterulet, masnak az lehet..

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • Xpredi01

    tag

    válasz ALBY #38 üzenetére

    Szoktál futni?

    Azért a futóórákat nem hiába találták ki. Térképet nem sokan akarnának nézegetni rajta, de átlagtempót, vagy megtett út adatot annál inkább, ami egy zsebben vagy karon lévő telefonról nagyon kényelmetlen. Ráadásul egy ilyen akár pulzusadatokat is képes lenne rögzíteni mellé, a baromira kényelmetlen mellpánt nélkül. Egy Bluetooth fülessel meg a zenét is megoldaná. Minden egyben a csuklódon.

    Lenne ezeknek vásárlóközönsége, ha mondjuk ennyiért ezeket is tudná.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák