Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fonix232

    aktív tag

    válasz Badboys #4520 üzenetére

    Akkor egy pár dolog:
    - A CM csapat kapott egy rakás LG 4X-et, ezért dolgoznak rá gőzerővel. Na meg ott megkapták az egész ICS forráskódot, minden LG módosítást, kernelestől, bootloaderestől, mindenestől. Így nekünk is könnyebb lenne dolgozni, na de Alcatel...
    - Dolgozunk rajta, de én többet nem tudok javítani az ICS-en (C-beli tudásom nullával határos), iuss és a többiek pedig, jó munkásember létükre, DOLGOZNAK, pénzért, nem fejlesztenek, ingyen. ICS-re van egy két ötletem hogy hogy lehetne pár dolgot megoldani, de időt igényel.

    A kigyomlált ROM-ra hiába vársz. Még nem találtam megfelelő módot hogy eljuttassam hozzátok (hacsak nem backup formájában, de azzal meg nem fogok szenvedni), ráadásul annyira bugos a rendszer, hogy néha az ICS stabilabbnak tűnt...

    #4528:

    Igenis az ICS-el szenvedünk. CM7-et nincs értelme fordítani, mert a múlté, és megsúgom, habár mindenki megőrült a CM10-ért, ez lemegy egy-két héten belül, és visszatérnek a CM9 finomítgatásához. Miért? Mert az bejefezetlen, és a készülékek támogatása jelenleg nincs sehol. A CM10 import okoz majd átállásnál egy-két hibát (mint pl. nekünk, a teljes qcom forrásrész úgy sz*r ahogy van), ezért előbb a CM9-re koncentrálunk, hogy az menjen. Mire meglesz az első teljes értékű CM9 ROM, addigra stabilizálják a CM10 nekünk szükséges részeit, és kb 2 nap alatt rá tudunk állni arra a rendszerre.

    [ Szerkesztve ]

    Mert csak.

Új hozzászólás Aktív témák