Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HoTaZo

    őstag

    válasz papaja-xbox #4548 üzenetére

    Szia!
    A képen (?) nem látszik miként particionáltad a kártyát, én 400MB-ra húztam az EXT2 es partíciót (a 600 túl nagynak bizonyult), így is van gondolkodási idő egyes alkalmazások megnyitásánál, de már majdnem megszoktam. Minden egyes alkalmazást amit még nem nyitottál meg (a cronmod telepítése óta) azt neki újra kell vésnie a kártyára (részleteket nem tudok), a következő indításnál, munkálatoknál már tud haladni.
    Amit javasolhatok:
    - Ne menj 400MB fölé, ha elégnek látod a 350-et akkor talán azzal még könnyebben boldogul a kicsike. Így is már a duplája lesz a gyárinak. :)
    - Amit tudsz tolj át a kártyára (a FAT partícióra), Link2SD, CleanMaster, vagy a saját kezelőjével.
    - Telepítsd ezt , 806MHz, 1350mV állítással. Észreveszed a változást.
    - Tartsd tisztán a RAModat! Taskkillerek serege vár (nekem a gyári akku kímélőmben van ilyen ilyen plusz), majd a Futó alkalmazásokból lőj ki mindent amit tudsz! Ha nem felejtem a wifit, vagy a GPS-t bekapcsolva, akkor csak a billentyűzet és az óra widgetje marad. Így 70-80MB szabad RAMmal tudok nekiindulni egy nagyobb lélegzetű alkalmazásnak is. Amióta telepítettem az Időkép alkalmazását (le is van fagyasztva, csak akkor ébresztem fel amikor kell) van 70-80MB szabad RAMom, pucolás után (ne kérdezd, nem tudom miként : :D ), azelőtt 50-60 volt.
    Na meg hetente futtatom a Clean M.-t és ki-be kapcsolom hetente egyszer.

    Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

Új hozzászólás Aktív témák