Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vanhalen

    senior tag

    válasz Alchemist #25 üzenetére

    Nekem az a véleményem, hogy vannak, akik semminek nem tudnak örülni és minden újításban paranoid módon valami "gonoszt" látnak. Ami pedig csak úgy működhet tartósan, ha "keverik" a jót a rosszal, máskülönben nem "hat". Ha állandóan minden illetékes visszaélésekre használná a technológiai, vagy más "hatalmát", akkor mindenki számára köztudott lenne és mindenki így állna hozzá magyarul :D

    "A biztonságról alapból az alrendszereknek kellene gondoskodniuk, a vírusirtó (amelyik vagy megfogja a kártékony kódot vagy taccsra kerül tőle) már az utolsó láncszem a védelemben"

    Akkor már kezdhetnénk az XP-s kiskacsás képes "rendszergazdával" (minden felhasználó alapból) Nekem a vírusirtókkal az a tapasztalatom, hogy kb. olyan "lyukasak" mint amennyire a böngészők tökéletesek :) Egyik ebben jobb, másik abban, de egyik sem tökély. Viszont böngészőből több is lehet egyszerre, akár az összes, vírusirtóból meg nem. Nekem a Sandboxie jött be még leginkább, meg OS X bár egyik sem tartozik a vírusvédelem kategóriába :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák