Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz kolopele #27 üzenetére

    Én majdnem szívemhez kaptam mikor megláttam, hogy a GTX 1060 6Gb példányok kb 20e Ft-al drágábbak a december eleji árakhoz képest. Pedig Valahol 70e körül voltak mikor bejöttek. Most majdnem dupla. Aztán most nézzük meg hogyan rángatják a Bitcoin árakat a spekulánsok. Már csak a kereskedelmi volumen és a spekulánsok tartják életben. Szépen lassan megunják majd a bányászást, mert mondjuk egy alacsonyabb árfolyamon stabilizálódna, akkor talán már a bányászok is kezdenek kihátrálni onnan meg dől a bili. Addig csak úgy élik től, ha a spekulánsok magasan tartják az árfolyamot. Kérdés meddig tartható fent... Veszélyes játék ez. Lehet a kereskedéssel nyerni, de óvatosan ki meddig játszik ezzel. A közeljövőben már csak egy emlék marad majd ez a kriptovaluta őrület...

    (#24) Thryash: ;] Árad az innováció. Nem baj, hogy majd a műbör megadja magát majd kb. 3 év után, de legalább van minden egyéb haszontalan funkció. Végül is kisiskolás koromban én is inkább azt a bringát választottam ami jól nézett ki, nem azt amit jó szívvel javasoltak a szülők. Ők pedig végül azt vették meg, amit én szerettem volna. Nem is szalajtott annyira jól, mint a többieké, de legalább jól nézett ki. :U

    [ Szerkesztve ]

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák