Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eastman

    őstag

    válasz aggleány #19 üzenetére

    "Nem öltözöm nőiesen, nem festem magam, és a kötelezően elvárt női magatartásformák barokkosan távol állnak tőlem."

    Így valóban nem lehet könnyű FÉRFIT találnod. Kicsit "múltszázadinak" tűnik a bejegyzés, bocs. Én úgy látom, hogy egy XXI. századi felnőtt párkapcsolatot - természetesen a bizalmon túl - a közös érdeklődési területek, közösen eltöltött minőségi idő* és az apró, közepes és nagyobb közös célok tarthatnak össze.

    * s ez nem az okostelefon és az arcképcsarnok egy légtérben történő folyamatos bszogatását jelenti. De első körben az a FÉRFI, akinek kihúzod a szemkontúrod és az a NŐ, akinek lesikálom a fehérszélű tornacipőm és lemosom a kocsit a találkozás előtt. Nem számít, hogy Te milyen vagy és én milyen vagyok, csakis az, hogy milyen tulajdonságokat hozunk ki egymásból. Őszintétlen, megbízhatatlan férfiakkal találkozol? Ez miért menetrendszerű? Mert ilyen a "világ"?

    A klasszikus FÉRFI működése és működtetése nagyon-nagyon egyszerű. Kb. kettő rövid mondatban összefoglalható, de egészen biztos vagyok abban, hogy azokat nem tennéd az ablakba. ...talán a komódod legalsó fiókjába, leghátra. De aztán bármely életterületen kenyérre kenheted.

    Három gyönyörű példát látok a környezetemben. Mindhárom kapcsolat résztvevői teljesen átlagos, de mégis figyelmes emberek.

    [ Szerkesztve ]

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Új hozzászólás Aktív témák