Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aggleány

    addikt

    válasz Somatom #52 üzenetére

    Az ő vágyairól nem én tehetek, nem biztattam semmivel. Én összeszedtem neki a filmeket (nem keveset) a pendrive-ra, ő pedig megköszönte. Ha ő kicserélteti nekem a kereket, akkor majd én is megköszönöm. Kihansúlyozta, hogy nem vár el érte semmit. Ismerem kb. 5 éve, és pontosan tudja, hogy nem érdekel, mint pasi. Ha nem azt mondja, amit gondol, az nem az én problémám. Én az a furcsa illető vagyok, aki azt mondja, amit gondol, és nem vagyok hajlandó gondolatolvasást tanulni, csak azért, mert mások rébuszokban beszélnek. :N

    Az meg bármilyen pasitól elég primitív lenne, ha azt várná, hogy egy baráti szívességért cserébe szex jár, már bocs. Ez annak az adott pasinak a szegénységi bizonyítványa lenne, amit saját kezűleg ír alá.

    Nem szoktam mellébeszélni és hazudni. Az, hogy valaki mást magyaráz bele abba, amit mondok, nem az én hibám.

    Egyébként nagyon vicces, hogy a tények pontosabb ismerete nélkül kapásból az jut eszedbe, hogy ribanc vagyok, és hülyítek bárkit. Ezzel most elég alaposan mellélőttél. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák