Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    Ezeknek a gamer cuccoknak a design specifikacioja valahogy ugy nezhet ki, hogy:
    Bemesz egy ovodaba. Leraksz az asztalra egy karacsonyfat, meg a laptopot. Nem josz haza, amig nem ert egyet minden 5 eves abban, hogy a laptop nez ki jobban.

    Komolyan nem ertem, miert kell mindegyiknek ilyen sokledes randomhelyen vilagitos verpistike edition-nek lennie.

    Jah, amire meg rajottem, hogy az osszes gyarto szerint az atlag user es a hardcore gamer kozotti legnagyobb kulonbseg, hogy a hardcore gamer magatol nem talalja meg a wasd billentyuket, ugyhogy segitokeszen kiemelik nekik. Fortelmes, komolyan...

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • opr

    veterán

    válasz rudi #43 üzenetére

    Ok, hogy felfele nincs gond, de lefele sincs?
    Ugy ertem, hogy ok, hogy a kupak mar csak mondjuk 60°C-os, de attol meg a cpu 96, ami az alaplapra ra van cuppantva. Kerdes, hogy hosszutavon mennyire tesz jot a nyaknak a napi akar sokszori 70°C hoingadozas.

    Mondjuk, nyilvan a gyar is teszteli, es a garanciaidon belul semennyire, vagy legalabbis problemat nem fog okozni, meg gondolom aki ilyen gepet vesz ugyse tervez vele 3 evnel tobbre, tehat kb mindegy, de akkor is kivancsi lennek ra, hogy ezt hosszutavon birja-e a barmilyen nyak. gondolom par ev mulva (amikor mar vannak ilyen valos tapasztalatok) okosabbak leszunk. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák