Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    válasz TESCO-Zsömle #52 üzenetére

    azért ez elég komoly túlzás volt ám :)
    vakon gépelek kb 15 éve (úgy 13 éves korom óta), mégis a telefonom touchscreen-jén (~4"-os HD2 androiddal) többet nyomok backspace-t mint sima karaktert... komolyan mondom, röhej, hogy mennyire nem lehet vele rendesen gépelni. És igen, minden a tapogatásról szól. Amikor egy jól kialakított billentyűzetre teszed a kezed, akkor minden billentyűt középen tudsz megnyomni. Az a kis izé a billentyűkön - na azt az életben soha nem használtam, nem is tudom, hogy melyik gombokon van. Sőt, még a gombok sorrendjét sem tudnám felsoroni fejből. A touchscreen teljesen használhatatlan ha nem nézed, hogy mire nyomsz, sőt (ld HD2) sokszor még akkor is az, ha nézed közben :)

    A sérülésről annyit, hogy a HD2 "hűdehúde karcálló" képernyőjét tegnap megkarcolta a karórám, ami szintén "hűdehúde karcálló".

    A csillogó felület, meg képernyő teljesen használhatatlan ha az ember nem villogni akar vele, hanem ténylegesen használni. Mutatnék neked szívesen élőben összehasonlítást az Acer 18.4"-os kijelzője és a HP2475w között. A notebookot a kertben még akkor sem tudom elolvasni, ha 15 centiről nézem, a monitort még akkor is gond nélkül, ha telibevilágítja a nap.

    Persze hogy jobb ez mint a "fizikailag korlátozott interfészek". Mikróra, beállítani a programot. Meg ePénisz méregetésre. Aztán ha meg akarsz írni egy 2 oldalas emailt (ja bocs, hogy neked csak angry birdsre kell biztos...) akkor jobb ha rendelsz egy pizzát mellé...

    ja, és ettől függetlenül tartom magam ahhoz, hogy simán megvenném, de a notebook MELLÉ, játszani, netezni :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák