Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    Ne vicceljetek már! :D Az Acer átcsábította a HP mérnököket?

    Ez a Notebook tényleg jónak tűnik, ha jól látom akkor a HP ProBook 4xx G1, és a Dell Latitude 3000 ellenfele lesz? Árban is?

    Lesz 13"-os?

    Komolyan mondom az Acer kezd tetszeni. Még megoldhatnák, hogy legyen legalább HP szintű warranty és akkor veszek is egyet. :D

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz SkyLine3000 #8 üzenetére

    Persze mi is használtunk Acereket maguktól törtek el 12 - 15 hónap után, a monitorkáva, mint a ropi (SMB gépek voltak még nem is Aspire-k), és nem egy hanem mindjárt 3 is, a zsanérok felett. Szóval melyik milyen, azért egy HP-nél ilyen nincs. Biztosan megérti akonél éppen eltört....

    Persze ha úgy vigyázol rá mint a hímes tojásra, akkor tuti nagyon bírja nem csak az Acer bármi, de pont az a noti, ami a cikkben van nem ilyen.

    Ma már az Acerek is jobbak, de volt egy időszaka amikor komolytalan volt az Acer.

    Na ahhoz az állapothoz képest a mai Acerek sokkal jobbak, ez meg pláne jobbnak tűnik... , fémbetétek, DASP (SMB kategóri alján, közepén), HD kijelző, 3 év gari alapban stb, azért az Acerek nem nagyon rendelkeztek ilyenekkel 1 - 2 éve sem.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz ronroli #10 üzenetére

    Érdekes mondjuk a ThinkPad nekem nem nagyon repedt se benn se kinn, de mikor konkrétan Eltörik a kijelző a zsanér felett, az az kettétörik, akkor az nem ugyanaz a kategória úgy gondolom. De szólj ha tévedek.

    Nekem megy még egy pár HP nx7400 (2007), nx6110 (2006), nx 6310 (2008), nc6400 (2007) picit elkezdett szorulni, bizony, 5 - 7 év után, komolyan össze szeretnéd hasonítani az 1 - 1,5 év múlva kettőtörős Extensa 5220-al? (Ami állítólag uganaz a kategória). Nem olvasztott, de ProBook 5310m (2009), nem szorul semennyire.
    Szerinted ez egy kategória? Csak kérdezem, komolyan érdekel.

    Nekem a 2008-as T61-em sehol nem repedt még el, pedig 5 éves, és 3 - 4 szer takarítás miatt ripityára lett szedve. Mondjuk nem mondtad melyik ThinkPad-ra is gondolsz konkrétan.

    Ha szerinted ez egy kategória volt akkor nem láttál még elég notebook-ot.

    Na ezekhez képest ezek az Acerek már nagyon jók, ez a P4 tettszik reméljük lesz belőle 13 "-os is.

    Egy dolgot nem értek, ha dicséri az ember az Acert az is baj, ha nem akkor is baj. Ti amúgy olvastok is vagy csak kötözködtök. Ez ilyen magyar szokás.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz ronroli #12 üzenetére

    Legközelebb ne általánosíts, hanem konkrétumokat írj, valamint ha már bele kötsz valamibe, akkor olvasd el mit ír a másik, én elolvasom amit írtál de egy árva típust nem írtál, csak úgy TP. Na ebből aztán lehet tudni mire gondoltál.

    Sehol nem írtam, hogy mi egy kategória a másikkal. Azt írtam (néhány általam többet látott hibajelenséget emlegetve), hogy az Acer nem érdemli meg a fikázást, az utóbbi években fejlődnek.

    De sajnos az Extensa meg az NX pontosan egy kategória volt, nem is írtam, hogy Te írtad. És nem is fikáztam, de a tények makacs dolgok a az Acer a 2. helyről nem véletlen lett sereghajtó. Még ha ma már nem ez a helyzet. Elkezdtek minőséget gyártani, egy típus nem fog sikeressé tenni egy Gyártót.

    T20; R31; T30; T400; T410 - hát ilyesmi TP-khez volt dolgom saját jogon dolgom, többit csak szerelés miatt került időnként a kezeim közé. Ebből 3 db repedezett, egynek übergagyi volt a hangszórót fedő műanyaga és zörgött... mindegy, ez az én bajom volt. Félreértés ne essék, még így is örömmel használtam őket.

    A ThinkPadek jellemzően zörögtek, de ha csak ennyi a bajod, akkor talán lehet, hogy nem kellene megjegyezni, mert a törős műanyag picit égőbb sztem.

    Tehát még egyszer: nem kategorizáltam egy gépet se.

    Most pont ez volt a baj....

    Olvasd el még egyszer, hogy mit írtam és fogd is fel. Nem magyar szokás, legfeljebb aki mondja.

    Nem nagyon volt rajta mit felfogni mert egy konkrét típus nem volt benne leírva, szóval nem nagyon kellett mit felfogni. Cserébe volt két márka ami aztán bármit is jelenthet.

    inkább peace, ez sehova nem vezet

    Szerintem sem, de ezt legközelebb Te is fogadd meg.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Vincent_ #14 üzenetére

    Egyrészt engem torkolltak le ha jobban visszaolvasol. Eddig nem olvastál vissza nem baj. Csak akkor legalább ne írjál már olyat ami nem valós. Ja hogy miután megkérdeztem, utána konkrétumot is írt?

    Lehet hogy bennem van a hiba, de ha már Te is kritizálsz, akkor azt legalább úgy tedd, hogy utánanézel, ne úgy, hogy nem..... :)

    Amúgy a kolléga akibe most épp belekötöttél pont konkrétumokat sorolt fel, de te csak erősködsz itt. Gondolom, jobb dolgod nincs is így a hosszú hétvégén. Menj ki a szabadba, és szívj egy kis friss levegőt, nem fogja a napi 3,5 "szakmai" hozzászólásod átlagát nagyon elrontani. ;)

    Kezdjük előröl ki kötött bele kibe, ráadásul úgy, hogy nem volt benne olyan dolog amit állított?

    Nem baj, ha nem vagy elég alapos, csak ezt ne vetítsd rá másra, köszi. Most éppen rám. De kezdem megszokni, hogy az átlag fórumozó az orráig lát.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Vincent_ #16 üzenetére

    Ha valaki mond valamit, és nagyrészt jogos, akkor nem megmondó ember, hanem mondott valamit, nem vagyok megmondóember. Ha valakinek fáj az igazság az a saját maga problémája.

    Nekem is van Acerem, egy TravelMate 6592G (2007), egy volt cégem adta el 20 000 Ft-ért 2010-ben hülye lettem volna ott hagyni, meg egy Netbook. Nem kell bemutatni az Acert. És volt velük elég dolgom is. Acer most kezdi visszanyerni a Texas Instrumens utáni formáját. Ami nem baj.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák