Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz ronroli #10 üzenetére

    Érdekes mondjuk a ThinkPad nekem nem nagyon repedt se benn se kinn, de mikor konkrétan Eltörik a kijelző a zsanér felett, az az kettétörik, akkor az nem ugyanaz a kategória úgy gondolom. De szólj ha tévedek.

    Nekem megy még egy pár HP nx7400 (2007), nx6110 (2006), nx 6310 (2008), nc6400 (2007) picit elkezdett szorulni, bizony, 5 - 7 év után, komolyan össze szeretnéd hasonítani az 1 - 1,5 év múlva kettőtörős Extensa 5220-al? (Ami állítólag uganaz a kategória). Nem olvasztott, de ProBook 5310m (2009), nem szorul semennyire.
    Szerinted ez egy kategória? Csak kérdezem, komolyan érdekel.

    Nekem a 2008-as T61-em sehol nem repedt még el, pedig 5 éves, és 3 - 4 szer takarítás miatt ripityára lett szedve. Mondjuk nem mondtad melyik ThinkPad-ra is gondolsz konkrétan.

    Ha szerinted ez egy kategória volt akkor nem láttál még elég notebook-ot.

    Na ezekhez képest ezek az Acerek már nagyon jók, ez a P4 tettszik reméljük lesz belőle 13 "-os is.

    Egy dolgot nem értek, ha dicséri az ember az Acert az is baj, ha nem akkor is baj. Ti amúgy olvastok is vagy csak kötözködtök. Ez ilyen magyar szokás.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák