Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bunfi

    őstag

    válasz Samott #101 üzenetére

    Szerintem meg teljesen ugyanannyi, mert a zenészek nagy részének nincs százalékos opciója az eladásokból... Akiknek pedig van, nekik meg alapvetően tökmindegy, a torrent miatt kieső bevételek nélkül is elég gazdagok. A feltörekvő/underground műveszeknek akár még rosszabb is lehet. Itt van róla egy érdekes videó, ha gondolod nézz bele. De összességében ez egy sokkal sokkal összetettebb kérdés.

    #102 opr
    Ez csak a kedvelt zenei műfaj kérdése. Nekem pont ellentétes tapsztalataim vannak. Elkezdek hallgatni egy deep house dalt, beüt a rádió és azon kapom magam, hogy mi ez az edm nyávogás? Sajnos az elektronikus zenei palettámat nem tudja nagyon bővíteni az elsősorban popularitást súlyozó algoritmussal. Persze a kinálat sem optimális ebből a szempontból, mert a remixek ebben a műfajban elég fontosak, de sajnos nagyon alul vannak reprezentálva.

    De ne érts félre, örülök, hogy te olyasmiért fizetsz, amit élvezel. Én az (underground?) zenei blogokkal szélesítettem a látókörömet, meg egy időben az éjszakai Petőfi rádióval (kár, hogy lapátra tették azt a gárdát). De ezek talán épp ennek a (válogatás nélküli mennyiségi fogyasztásra ösztönző) zenekultúrának az áldozatai lettek.

    #104 Viktor77
    Igen, mert 128Kbit mastereletlen szar és NEM, mert nincs más választásod (ahogy nekem sincs :( :( ).

    [ Szerkesztve ]

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Új hozzászólás Aktív témák