Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    Mi ebben a nagy szám? Ma is lehet Boombox-okat kapni tucaszám. (Khm, ez még rímelt is... :U ) A Sony, Philips ma is gyártja a maga típusait, igaz azok csak 1 kazettások, a noname Sencor meg társairól nem is beszélve. Mind tudja az mp3 CD-s lejátszást (oh, istenem :U ), és van ami USB-n, pendrive-ról is fogad mp3-at. De ezt komolyan nekem kell leírni ide, mert eléggé nem értem, mégis miért kell ennek a Wintech (vagy micsoda) cuccnak olyan nagy feneket keríteni? :F

    Ha arról szólna a fáma, hogy fogad USB-t, SD kártyát és még FLAC-et is támogatja, akkor azt mondanám, hogy talán érdekel (ha nem lenne ilyen gagyi kinézete).

    (Nekem is volt anno Boombox-om, egy fain, jól megtermett Sharp és garantálom, hogy kazettáról jobb hangminőséget produkált, mint akár a mai márkás társai CD-ről. Utolsó korszakában pedig már PC-ről toltam rá a zenét, voltak rendes AUX bemenetei stb., nem egy mai darab volt, de ezt csak pozitívan lehet érteni...)

    [ Szerkesztve ]

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz #00137984 #26 üzenetére

    Szinte teljesen ez a típusú Sharp-om volt (van :U ) nekem is, minden teljesen megegyezik rajta, kivéve a "digitális" számláló bal alsó sarokban, az ott nekem még a mechanikus fajta volt.

    Sajnos a kazettás része ideje vége felé már feladta a szolgálatot, azóta használtam PC-re kötve. Majd jött egy hosszú szünet (hangfalakra váltottam, ha jól emlékszem) és valami rejtélyes oknál fogva mikor kb. 2 év után megpróbáltam rákötni valami hangforrást, már meg se nyikkant az erősítő része sem. Azóta a pincében "pihen".

    (Úgy vagyok vele, hogy ha lenne valami szaki ismerősöm aki baráti áron megcsinálná (both the kazettát and the erősítőt) akkor talán megérné, de valami szervizben tuti csak értetlenkedő szemöldök ráncolgatással találnám szembe magam.) :D

Új hozzászólás Aktív témák