Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz King Unique #87 üzenetére

    Itt is nyomatod a hülyeségedet, hogy mindenki hozzánemértő marha, mert nem akar csempét használni... bezzeg te a nagy szakértő megmondod a tutit, és mindenkinek kuss legyen... :D

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

  • attila9988

    őstag

    válasz King Unique #123 üzenetére

    akadtak ott, de itt is többen, akik hasonló meglátáson vannak.

    Csak épp nem az ilyen fellengzős dumával minden felhasználót lenézők hegyi beszéde számít a piacon, hanem az, hogy a népnek kell -e a termék. És ha egy cég, mint a microsoft a saját felhasználóit nem tudja meggyőzni, akkor továbbra is az kell mondani, hogy a termékben van a hiba.
    Veled az a baj, hogy azt hiszed, hogy ami neked tetszik, az okvetlenül mindenki másnak is meg kell hogy feleljen. Az egódból, meg az arcból kellene kicsit visszavenni, és nem msfanboy -kodni egyfolytában egy halott termék mellett.

    És csempe márpedig ugyanúgy van a Win10-ben is, ahogy Modern UI

    Nem, nem ugyanúgy van.... látássérült vagy talán? Egyáltalán nem ugyanúgy van. Fogd már fel, hogy nem az a baj a winnyóccal hogy léteznek a csempék. Az a baj a winnyóccal, hogy a csempéket olyan szinten beletolta az arcodba minden készüléken, hogy az kényelmetlenné tette a használatot mindenki számára. Ebből az erőszakoskodásból fog most visszavenni az ms. Nem tudom hogy miért nem vagy képes megérteni....

    De, ha már itt vagy, akkor leírhatnád a fene nagy problémákat, v inkább a fő topikjába, h szerinted ebben épp mi a nem jó, hogyan kellett volna, miben nem hallgatták meg megint a jónépet, hátha tud is rá válaszolni valaki, mert lényegében ez a 10, csak egy kicsit átalakított 8.1...?!

    Ez a mániád.... Már leírtam neked korábban is. Ha normálisan elrendezik a dolgokat benne, akkor az pont elég lesz ahhoz, hogy ne legyen ilyen rohadtul frusztráló használni. Ez a cél. És egyébként minden új ms rendszer kb a "kicsit átalakított előző".... nem tudom ez mennyire új neked, de a windows 2000 óta, de inkább az nt vonal óta nem írták újra a nulláról a windows -t....

    Ahogyan másik topikban sem jött be ez a stílus és meg is lett az eredménye, úgy itt sem fog, előre szólok... :D

    Engem az nem érdekel hogy neked mi jön be... ha hülyeségeket írsz, arra muszáj reagálni valamit. Nekem amúgy a fogalmatlan fellengzős stílus nem jön be, amiről azt hiszed hogy okosabbnak tűnsz tőle... :U

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák