Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz attila9988 #146 üzenetére

    Attila megint miről beszélsz :F
    Akinek szerintem fellengzős dumája van, az nem én vagyok. Amikor vki már nem tudja kellően bizonygatni az igazát, akkor jellemzően extra jelzőkkel próbál nyomatékot adni a mondandójának, az a bizonyos vagy te, de nagyon... :U Valamint mivel nem tud már mire érvelni, egységesen, konkrétumokkal válaszolni, jellemzően próbál megragadni minden mondatot, mondatrészt, szót és azokat egyesével kielemezgetve reagálgatni...ez aztán tényleg egy komoly színvonal...
    És mint mondtam, nem csak én gondolom így, ha sikerült elolvasni mások hozzászólásait is...De egyáltalán ki vagy te, h itt okítasz másokat? Használtad te huzamosabb ideig a 8.1-et, most felraktad, használod a W10 Technical Preview-et egyáltalán? Láttad a Start menüjét, ott talán nem tolják a user elé a csempéket, még kikapcsológombra rábökve is olyan menü jön be, mint a modern kezdőképernyősnél...
    Nem írtál le te semmit...minden hsz-nek a 80%-a csak mellébeszélés és folyamatos ismételgetés volt...Csak én legalább tudtam felsorolni pro érveket, ahogy Win10 kapcsán is tudok, de viszont egyiknél se, csak a folyamatos válaszkerülés, csúsztatás megy.

    Részedről ez már rég nem szakmai vita, nem szól semmi másról, csak személyes sértődöttségen alapuló, szimpla kötözködésről... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák