Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ukornel

    aktív tag

    válasz Simid #22 üzenetére

    "Azt viszont sosem értettem, hogy miért lepődnek meg emberek azon, hogy kizárólag profitszerzés céljából létrehozott cégeknek valóban a profit a legfontosabb."

    +1
    Én még azt is erőst furcsállom, hogy emberek tömegei háborodnak föl azon, hogy egy cirka 100ezres gép nem viszi 60 FPS-sel 1080p-ben a korszerű grafikájú játékokat.

    #23 Menthirist
    "amikor emberek konkrétan szenteknek állítják be őket amiatt, hogy ilyen teljesítményű gép egyáltalán megszületik ennyi pénzből, és áldassék a nevük emiatt. És egyébként sem kell ennél jobb, teljességgel felesleges."

    Szerintem nem arról van szó, hogy ne kellene ennél jobb, vagy feleslegesebb lenne az erősebb vas. Itt az a lényeg, hogy olyan volument kell eladni a konzolgyártónak, hogy a stúdióknak megérje fejleszteni rájuk, kutatni az optimalizációs lehetőségeket, és jó húzócímeket szállítani. Máskülönben megette a fene az egészet. Ott van a hiba szerintem, hogy csak a hardverben gondolkodsz - a szoftver legalább olyan fontos. A sok és jó minőségű szoftverhez pedig az kell, hogy irtózatos mennyiséget adjanak el a hardverből. Ehhez bizony alacsony árak kellenek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák