Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z10N

    veterán

    válasz Goll-r #4 üzenetére

    Vagy rusztikusabban szolva oda sz*rt, ahol eszik. Hiaba, az arrogancia es a tulzott penz ehseg ezt teszi. Az apple helyeben en megegyeztem volna a Samsunggal a hatterben (bar lehet ez lesz a vege, csak most meg hir erteku a helyzet). Masreszt a TSMC-nek mindig is gondjai voltak a gyartokapacitassal, erre nem lehet alapozni.

    ui: Az Apple sosem gyartott, nincs tapasztalata ebben, csak csomagolja a HW-t. Mas teszta, hiaba van penzuk, lasd AMD IGP-k vs Intel IGP-k.

    [ Szerkesztve ]

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

  • Z10N

    veterán

    válasz szmissz #16 üzenetére

    Miert, nem igy van? Cafold meg. Ez abbol is adodik, mint ahogy mar mas is mondta, hogy az Apple egy elit marketing ceg, semmi tobb (hova tovabb, [most ezt a reszt hagyd ki] csak ossze lopja a dolgait mint masok, azzal a kulonbseggel, hogy utana levedeti sajatjakent). Nehogy azt mond, hogy az OS fejlesztes miatt, ami pont kevesebb eroforrasbol kijon a viszonylag fix hw miatt. Amugy az Apple kivalo zenelesre/fotozasra/videozasra (ergo stabil munkara), hasznalom is neha a platformot (sot az OSX-t is hasznalom mas formaban). Viszont se iphone-m, se androidos telefonom nincs (nem is ertek hozzajuk, csak a benne levo SoC-okhoz) mielott meg elfogultnak tartanal (az mas kerdes hogy az androidot mas platformon hacekkelem). Az egyetlen hatranya az elkepeszto merteku tularazas. A minosege profi, a tamogatas is az, de ez nem indokolja a hatalmas felarat. Most szigoruan Mac-rol beszeltem, kulonvalasztva az iphone/ipad/ipod sznobizmustol (eleterzes es elitseg bs-tol mentesen). Ha olvasod a Foxconn hireket, te is belatod majd, hogy az iphone-d is ugyanott keszul ahol a tobbi es ugyanannyiert, max nagyobb minosegellenorzessel. Amugy az alairasodbol latom, hogy nem foglak meggyozni es ne is menjunk el szemelyeskedo iranyba ha kerhetem. Udv.

    #20: Detto.

    [ Szerkesztve ]

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Új hozzászólás Aktív témák