Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zanik

    addikt

    Továbbra se értem, hogy az Apple hogyan gondolhatja komolyan, hogy teljességgel kisajátítson egy funkcionális alapformát: kijelző, keret, vékonyság? Vagy legközelebb majd azt is kitalálják, hogy a "lekerekítést" is ők találták fel?! :W
    Ameddig a rivális tabletek arányai, méretei, a lekerekítés sugara, a keret szélessége, a hátlap ívei nem egyeznek meg 100%-osan az iPad méreteivel, addig nincs miről beszélni. Nézzük meg mondjuk az LCD monitorokat: talp, nyak, kijelző, káva - szinte egyformák, minimálisak az eltérések, és lehet hogy egy laikus nem is tudja megkülönböztetni egyiket a másiktól, mégse perelik szarrá egymást a gyártók! :W

    Én szurkolok a Toshibának, csináljanak jobbat az iPad-nél, olcsóbban. Aztán szerződtessenek minél jobb ügyvédeket...

    Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

  • Zanik

    addikt

    válasz M@trixfan #30 üzenetére

    Engem inkább csak az zavar, hogy az Apple-t fanatikusan védők /részvényesek netán?/ folyamatosan úgy szajkozzák ezt a "a Samsung az Apple-től lopott" szlogent, mintha ezzel egy csapásra legitimmé tehetnék az Apple mindenfajta jogi támadását a Samsung ellen. Pedig hát csak a vak nem látja hogy milyen nyúlás van a Galaxy-k kinézetében, de ettől még egyáltalán nem biztos, hogy jogosan perel az Apple. Persze nem az első eset, hogy két konkurens összeakasztja a bajszát, nem is az utolsó. De döntsön a bíróság, és ne a megszállott rajongók erősen szubjektív véleménye legyen már maga az ítélet!

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

Új hozzászólás Aktív témák