Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • facan

    tag

    válasz DM-Fan #656 üzenetére

    Bocsi :)

    Szóval RCA kábel... Nos ezen a téren ismered a véleményem. Én egy "egyszerű" DIY kábelt használok mindehova ugyanolyan tipusút különféle hosszokban. Ez egy vékony kábel erős ónozott harisnyával kívül, belül 2 szigetelt ér. A belső szálak szigetelésén belül középen egy erős boronszál fut végig, ezen vékony fonat nem tudom mennyi rézszálból. Az egész elég vékony, de nagyszerűen forrasztható. Ennek ellenére érzésre rugalmasan merev mint a veszedelem (talán a boronszálak miatt)
    (Ha érdekel megadom a forrás elérhetőségét, ha még van neki belőle... a teljes készletem mintegy 5-6 éve készült a forrásnál, együtt forrasztgattunk össze jópár kábelt)
    Sztem ez rendszer függő, mint minden. Ne nagyon fektess erre hangsúlyt, bármilyen alacsony kapacitású kábel megteszi. (egyes méregdrága kábelek mérve és hangra is csapnivalóak, nem szabad bedőlni annak, ha valami qva drága az tuti jó is. Meg amúgy is, ha MC-re váltasz akkor tök mindegy hogy most milyen kábellel használod, mert SOKKAL jobb lesz a végeredmény :) )

    Erre a motor problémára mintha már láttam volna valahol infót, a megoldás emlékeim szerint, összefüggésben volt azzal a bugyuta elemmel, ami a régebbi Regákban nem volt benne és valahogy a kartőnél ér véget, valami összekötő lehet? (ennek utána kell néznem :-) )
    De lehet hogy a földeléssel eltűnne, nálam sohasem volt ilyen probléma, igaz van külön földelésem :)

    A szénszálas kefét tilos fogdosni, én ki szoktam porszívózni néha brutál fokozaton óvatosan, hogy ne érjen semmihez csak szívja a porszívó kifele belőle a mocskot. Mosogatni nem érdemes szvsz. (csak még beljebb megy a mocsok)
    Én többet tartok otthon, az újabb és tisztább példányok a már mosott lemezekhez a maradék a nem mosottakhoz :)
    Kis mikroszkóppal nézve érdekes dolgokat láthatsz ha megnézel egy ilyen, már használt kefét :)

Új hozzászólás Aktív témák