Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz AusWolf #100 üzenetére

    A fotelben, WC-n, konyhában, stb. internetezésről meg azt gondolom, hogy ha az ember egy darab információért nem hajlandó leülni az íróasztalhoz és bekapcsolni a PC-t, akkor az az információ nem ér annyit, hogy megnézzem.

    Az emberek szeretnek teljesen haszontalan dolgokat csinálni, és ezekkel elütni az amúgy sem hosszú életüket. Pl cicafényképeket nézni a facebook -on. Ha valakinek ez jól esik, azzal nincs semmi gond. Ez is egy fajta szórakozás, és a tabletek erre alkalmasak is. Ezt viszont leginkább otthon végzik az emberek. Ha úton vannak, akkor van náluk egy telefon, ami bőven jobb opció a tabletnél.

    Én egyébként azt látom, hogy sokan nem igazán tudják minek is nekik tablet. Megveszik, mert olcsó... vagy megveszik, mert divat.... Persze ez nem valami messze menő statisztika, inkább csak megfigyelés, ami arra enged következtetni, hogy jóval több embernek van ilyen eszköze, mint emennyi érdemben használni is szeretné...

    Azt viszont tudom, hogy én egyetlen forintot sem adnék egyikért sem, mert nem tudok olyan felhasználási területet, ahol nekem ez hasznos lenne akár a legkisebb mértékben is.

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák