Hirdetés

2018. október 17., szerda

(#1) XuChi

XuChi
(PH! addikt)

" ROG Spotlight, amivel rávetíthető a falra a ROG logója "

Ez igen, e nélkül már nem is lehet létezni, elképesztően fontos találmány :C

(#2) Soybex

Soybex
(őstag)

Az a telekomos esport csapatos rog laptop de rusnya.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#3) Thryash

Thryash
(tag)

Az irány nagyon tetszik a bezel-free kitet illetően. :K Csak nehogy el legyen majd szúrva azzal, hogy majd jól túlárazzák...

[ Szerkesztve ]

"A galaxis békéjének, és biztonságának megszilárdítása érdekében úniónkat új alapokra helyezzük! Neve mától Első Galaktikus Birodalom! A rend, és a biztonság birodalma!"

(#4) tecsu válasza Thryash (#3) üzenetére

tecsu
(PH! addikt)

Csak kár, hogy ahelyett, hogy eltűnt volna, jóval szélesebb lett a keret. :W

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#5) Thryash válasza tecsu (#4) üzenetére

Thryash
(tag)

Nem tudom, nekem valahogy személy szerint így jobb, mintha a fekete keretet látnám, de az tény, hogy nem lett átmenet nélküli a kép sajnos. Talán még fejlesztenek rajta, és akkor jobb lesz.

"A galaxis békéjének, és biztonságának megszilárdítása érdekében úniónkat új alapokra helyezzük! Neve mától Első Galaktikus Birodalom! A rend, és a biztonság birodalma!"

(#6) joey04 válasza Soybex (#2) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

szerintem jól néz ki nagyon.

Bazinga!

(#7) actival63

actival63
(fanatikus tag)

És az AMD notik?

Phenom II X4 B97, 3200 MHz. ATI Radeon HD 4200

(#8) Hansomester

Hansomester
(kvázi-tag)

Ez a bezel megérhet egy próbát majd.
Lassan kezdem cikinek érezni, hogy nincs RGBs cuccom. :)

[ Szerkesztve ]

"-Sesshomaru nagyúr,biztos, hogy nem veszélyes dolog életben hagyni ezt a nőt? Még bajt hozhat ránk! -Yaken legközelebb nyisd ki a szemedet, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#9) Thryash válasza Hansomester (#8) üzenetére

Thryash
(tag)

Esetleg beruházhatnál egy RGB kábelfésűre. Valamelyik nap láttam, hogy a CES-en be lett mutatva :W

(#10) Tigerclaw

Tigerclaw
(PH! kedvence)

Ryzen alapú notikat egyik gyártó sem mutatott be?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#11) zolee5016

zolee5016
(őstag)

Pont karácsony előtt csaptam le 3 Asus moncsit eksönbe....nagyon eksönbe....
Ez a kit kipróbálós lesz ha megjelenik.... :C

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#12) Segal válasza zolee5016 (#11) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Ki más próbálgatta volna már mint Linus...
Nem tűnik rossznak. videó

www.nokiaprogramok.hu

(#13) Góliát

Góliát
(őstag)

Vajon a ROG billentyűzet lesz Magyar nyelven is?!

Becsület-Tisztesség-Szeretet / Origin;Steam: GOLIAThuS78

(#14) Hansomester válasza Segal (#12) üzenetére

Hansomester
(kvázi-tag)

Ez egész vállalhatónak tűnik nekem.
Kell egy ilyen :)

"-Sesshomaru nagyúr,biztos, hogy nem veszélyes dolog életben hagyni ezt a nőt? Még bajt hozhat ránk! -Yaken legközelebb nyisd ki a szemedet, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#15) Thryash válasza Segal (#12) üzenetére

Thryash
(tag)

"Oh I took apart their demo" :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16) sh4d0w válasza Góliát (#13) üzenetére

sh4d0w
(PH! nagyúr)

Olyan óccókínaibazári, hogy nincsenek rá megfelelő szavak...

Ha marhasagot irok, vallalom a pofonokat erte a forumon, nem sirok a modiknak.

(#17) Raysen623 válasza actival63 (#7) üzenetére

Raysen623
(PH! addikt)

Ezt kérdem én is, és sehogyan sem értem! Asus egyenlőre leírta magát nálam. :(((

(#18) scope2007

scope2007
(PH! kedvence)

Aura terminál érdekes
Bár gondolom lehet majd függetlenül használni alaplaptól
Mert oké hogy Asusom van y de akkor még nem volt aura snyc hülyeség a lapon, így nekem az nincsen

Ma már a tábortűzből is mindenki dieselt akar A CD_ROM lesz sírom is, mely Iphone és eltakar.

(#19) morgyi

morgyi
(PH! kedvence)

ROG Aura Terminal. ...lehetővé teszi a felhasználóknak a monitor mögé elhelyezett LED szalagok meghajtását, méghozzá olyan módon, hogy azok a kijelző tartalmához igazodó színeket vegyenek fel.

Mint az Ambilight? Mert akkor nem rossz cucc.

A Linux rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait

(#20) bayay válasza Raysen623 (#17) üzenetére

bayay
(lelkes újonc)

Nem is az a baj, mert van már a ROG vonalom Ryzen, biztos lesz a többiben is, hanem hogy teljesen zsákbamacska a minőség, nem ritka 4-5. csere mire kapsz egy hibátlan készüléket, ha egyáltalán...

(#21) Raysen623 válasza bayay (#20) üzenetére

Raysen623
(PH! addikt)

És tényleg van már, ráadásul kapható is. Árban sem tűnik rossznak, főleg a tudásához képest. :C Már csak egy jó APU-s megoldás hiányzik...

[ Szerkesztve ]

(#22) pengwin válasza Raysen623 (#21) üzenetére

pengwin
(PH! addikt)

Asztali Ryzen CPU-val az igencsak egy techdemó.
A Xoomstore-tól meg inkább nem vennék ilyen értékű kütyüt.

Üdv, pengwin "A belépőszint mindig ott van, ahol a fájdalomküszöbünk."

(#23) Jim Tonic

Jim Tonic
(PH! nagyúr)

Ansoff termékfejlesztési stratégia. :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#24) scope2007 válasza morgyi (#19) üzenetére

scope2007
(PH! kedvence)

Úgy úgy, én is remélem olyan lesz
Ambilightot imádom a tvn

Ma már a tábortűzből is mindenki dieselt akar A CD_ROM lesz sírom is, mely Iphone és eltakar.

(#25) szanyi20

szanyi20
(tag)

Sziasztok. Hát beruháztam egy UX331UN-es példányra. Én az i7-es 8550U-s CPU-val vettem, 256GB SATA3 M.2 SSD vel, 8 gb 1866MHz-vel. Ebben a verzióban Nvidia MX150 is van. Először is a ház: az összeszerelés és az anyagi minőség kiváló. Egyszerűen gyönyörűen néz ki. Én nem a kéket, hanem a szürkét vettem, különböző megvilágításban kissé változik a színe, nagyon egyedi. Lenovo e440-ről jövök, aminek kifejezetten jók voltak a billentyűjei, ez kissé ugyan elmarad tőle, de nagyon könnyen meg lehet szokni. Imádom a háttérvilágításos billentyűzetet. :) A kijelző gyönyörű, jobbról és balról egészen vékony a káva, nagyon jól néz ki és hát a súlya is kevesebb mint 1.2 kg. Akkumulátór időtartamról majd később írok, amikor lesz releváns információm. Az eddig látott tesztekhez képest egész jó a webkamerája is. A harman/kardon hangszórók valami eszeveszettűl jól szolnak. Az ujjlenyomat olvasót nagyon kényelmes használni. Összességében nekem elsőre nagyon tetszik, de majd még később is írok róla, amikor már több tapasztalatom lesz.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.