Hirdetés

2018. július 18., szerda

(#1) XuChi

XuChi
(PH! addikt)

" ROG Spotlight, amivel rávetíthető a falra a ROG logója "

Ez igen, e nélkül már nem is lehet létezni, elképesztően fontos találmány :C

(#2) Soybex

Soybex
(őstag)

Az a telekomos esport csapatos rog laptop de rusnya.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#3) Thryash

Thryash
(tag)

Az irány nagyon tetszik a bezel-free kitet illetően. :K Csak nehogy el legyen majd szúrva azzal, hogy majd jól túlárazzák...

[ Szerkesztve ]

"A galaxis békéjének, és biztonságának megszilárdítása érdekében úniónkat új alapokra helyezzük! Neve mától Első Galaktikus Birodalom! A rend, és a biztonság birodalma!"

(#4) tecsu válasza Thryash (#3) üzenetére

tecsu
(PH! addikt)

Csak kár, hogy ahelyett, hogy eltűnt volna, jóval szélesebb lett a keret. :W

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#5) Thryash válasza tecsu (#4) üzenetére

Thryash
(tag)

Nem tudom, nekem valahogy személy szerint így jobb, mintha a fekete keretet látnám, de az tény, hogy nem lett átmenet nélküli a kép sajnos. Talán még fejlesztenek rajta, és akkor jobb lesz.

"A galaxis békéjének, és biztonságának megszilárdítása érdekében úniónkat új alapokra helyezzük! Neve mától Első Galaktikus Birodalom! A rend, és a biztonság birodalma!"

(#6) joey04 válasza Soybex (#2) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

szerintem jól néz ki nagyon.

Bazinga!

(#7) actival63

actival63
(fanatikus tag)

És az AMD notik?

Phenom II X4 B97, 3200 MHz. ATI Radeon HD 4200

(#8) Hansomester

Hansomester
(kvázi-tag)

Ez a bezel megérhet egy próbát majd.
Lassan kezdem cikinek érezni, hogy nincs RGBs cuccom. :)

[ Szerkesztve ]

"-Sesshomaru nagyúr,biztos, hogy nem veszélyes dolog életben hagyni ezt a nőt? Még bajt hozhat ránk! -Yaken legközelebb nyisd ki a szemedet, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#9) Thryash válasza Hansomester (#8) üzenetére

Thryash
(tag)

Esetleg beruházhatnál egy RGB kábelfésűre. Valamelyik nap láttam, hogy a CES-en be lett mutatva :W

(#10) Tigerclaw

Tigerclaw
(PH! kedvence)

Ryzen alapú notikat egyik gyártó sem mutatott be?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#11) zolee5016

zolee5016
(őstag)

Pont karácsony előtt csaptam le 3 Asus moncsit eksönbe....nagyon eksönbe....
Ez a kit kipróbálós lesz ha megjelenik.... :C

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#12) Segal válasza zolee5016 (#11) üzenetére

Segal
(PH! addikt)

Ki más próbálgatta volna már mint Linus...
Nem tűnik rossznak. videó

www.nokiaprogramok.hu

(#13) Góliát

Góliát
(őstag)

Vajon a ROG billentyűzet lesz Magyar nyelven is?!

Becsület-Tisztesség-Szeretet / Origin;Steam: GOLIAThuS78

(#14) Hansomester válasza Segal (#12) üzenetére

Hansomester
(kvázi-tag)

Ez egész vállalhatónak tűnik nekem.
Kell egy ilyen :)

"-Sesshomaru nagyúr,biztos, hogy nem veszélyes dolog életben hagyni ezt a nőt? Még bajt hozhat ránk! -Yaken legközelebb nyisd ki a szemedet, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#15) Thryash válasza Segal (#12) üzenetére

Thryash
(tag)

"Oh I took apart their demo" :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16) sh4d0w válasza Góliát (#13) üzenetére

sh4d0w
(PH! nagyúr)

Olyan óccókínaibazári, hogy nincsenek rá megfelelő szavak...

Ha marhasagot irok, vallalom a pofonokat erte a forumon, nem sirok a modiknak.

(#17) Raysen623 válasza actival63 (#7) üzenetére

Raysen623
(PH! addikt)

Ezt kérdem én is, és sehogyan sem értem! Asus egyenlőre leírta magát nálam. :(((

Amit írok az csupán magánvélemény...

(#18) scope2007

scope2007
(PH! kedvence)

Aura terminál érdekes
Bár gondolom lehet majd függetlenül használni alaplaptól
Mert oké hogy Asusom van y de akkor még nem volt aura snyc hülyeség a lapon, így nekem az nincsen

Ma már a tábortűzből is mindenki dieselt akar A CD_ROM lesz sírom is, mely Iphone és eltakar.

(#19) morgyi

morgyi
(PH! kedvence)

ROG Aura Terminal. ...lehetővé teszi a felhasználóknak a monitor mögé elhelyezett LED szalagok meghajtását, méghozzá olyan módon, hogy azok a kijelző tartalmához igazodó színeket vegyenek fel.

Mint az Ambilight? Mert akkor nem rossz cucc.

A Linux rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait

(#20) bayay válasza Raysen623 (#17) üzenetére

bayay
(lelkes újonc)

Nem is az a baj, mert van már a ROG vonalom Ryzen, biztos lesz a többiben is, hanem hogy teljesen zsákbamacska a minőség, nem ritka 4-5. csere mire kapsz egy hibátlan készüléket, ha egyáltalán...

(#21) Raysen623 válasza bayay (#20) üzenetére

Raysen623
(PH! addikt)

És tényleg van már, ráadásul kapható is. Árban sem tűnik rossznak, főleg a tudásához képest. :C Már csak egy jó APU-s megoldás hiányzik...

[ Szerkesztve ]

Amit írok az csupán magánvélemény...

(#22) pengwin válasza Raysen623 (#21) üzenetére

pengwin
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Asztali Ryzen CPU-val az igencsak egy techdemó.
A Xoomstore-tól meg inkább nem vennék ilyen értékű kütyüt.

Üdv, pengwin "A belépőszint mindig ott van, ahol a fájdalomküszöbünk."

(#23) Jim Tonic

Jim Tonic
(PH! nagyúr)

Ansoff termékfejlesztési stratégia. :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#24) scope2007 válasza morgyi (#19) üzenetére

scope2007
(PH! kedvence)

Úgy úgy, én is remélem olyan lesz
Ambilightot imádom a tvn

Ma már a tábortűzből is mindenki dieselt akar A CD_ROM lesz sírom is, mely Iphone és eltakar.

(#25) szanyi20

szanyi20
(tag)

Sziasztok. Hát beruháztam egy UX331UN-es példányra. Én az i7-es 8550U-s CPU-val vettem, 256GB SATA3 M.2 SSD vel, 8 gb 1866MHz-vel. Ebben a verzióban Nvidia MX150 is van. Először is a ház: az összeszerelés és az anyagi minőség kiváló. Egyszerűen gyönyörűen néz ki. Én nem a kéket, hanem a szürkét vettem, különböző megvilágításban kissé változik a színe, nagyon egyedi. Lenovo e440-ről jövök, aminek kifejezetten jók voltak a billentyűjei, ez kissé ugyan elmarad tőle, de nagyon könnyen meg lehet szokni. Imádom a háttérvilágításos billentyűzetet. :) A kijelző gyönyörű, jobbról és balról egészen vékony a káva, nagyon jól néz ki és hát a súlya is kevesebb mint 1.2 kg. Akkumulátór időtartamról majd később írok, amikor lesz releváns információm. Az eddig látott tesztekhez képest egész jó a webkamerája is. A harman/kardon hangszórók valami eszeveszettűl jól szolnak. Az ujjlenyomat olvasót nagyon kényelmes használni. Összességében nekem elsőre nagyon tetszik, de majd még később is írok róla, amikor már több tapasztalatom lesz.

Ne feledd, a pálinkád nem az adóbevallásod, hogy évente csak egyszer töltsd ki!

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.