Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szanyi20

    tag

    Sziasztok. Hát beruháztam egy UX331UN-es példányra. Én az i7-es 8550U-s CPU-val vettem, 256GB SATA3 M.2 SSD vel, 8 gb 1866MHz-vel. Ebben a verzióban Nvidia MX150 is van. Először is a ház: az összeszerelés és az anyagi minőség kiváló. Egyszerűen gyönyörűen néz ki. Én nem a kéket, hanem a szürkét vettem, különböző megvilágításban kissé változik a színe, nagyon egyedi. Lenovo e440-ről jövök, aminek kifejezetten jók voltak a billentyűjei, ez kissé ugyan elmarad tőle, de nagyon könnyen meg lehet szokni. Imádom a háttérvilágításos billentyűzetet. :) A kijelző gyönyörű, jobbról és balról egészen vékony a káva, nagyon jól néz ki és hát a súlya is kevesebb mint 1.2 kg. Akkumulátór időtartamról majd később írok, amikor lesz releváns információm. Az eddig látott tesztekhez képest egész jó a webkamerája is. A harman/kardon hangszórók valami eszeveszettűl jól szolnak. Az ujjlenyomat olvasót nagyon kényelmes használni. Összességében nekem elsőre nagyon tetszik, de majd még később is írok róla, amikor már több tapasztalatom lesz.

Új hozzászólás Aktív témák