Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exelsior

    senior tag

    válasz DithenS #35 üzenetére

    Ha követnéd a ciklusát a mostani konzoloknak láthatnád hogy még most kezdenek rá igazán fejleszteni és már most milyen jó játékokat adnak ki rá és még fejlesztésben lévő uncharted 4 Lásd miről is van szó:[Ez a lényeg ]

    Én túlzottan nem féltem őket. A Last of Us után láthattad, hogy mit kepések kihozni 2x256MB RAM-bol is. Nagyjából a legjobb fejlesztői gárda is ott van a PS platformon.

    Ha van jó fejlesztő aki érti is a dolgát és akar bizonyítani az kitudja használni a konzol erejét és használhatóságát. 5 év tuti de szerintem tovább is menni fog. Sokkal több az előnye mint egy PC-nek hiába hasonlít de mégsem az. :)

    Ugyanez volt PS3 esetében is a végén olyan játékok jöttek lásd Laft Of US stb. aminél nem is gondoltad volna hogy egy 10 éves gép ilyenre képes. PC-n ez a baj hogy arra mennek hogy vedd meg az új hardvereket 2-3 éven belül hogy a PC piac nem fulladjon be. Itt jön ki a játékra használni kívánt Konzol elönye ezért is nem költök többet PC-re és vettem én is egy PS4-et.

    Az igaz hogy majd felbontás ügyben leszek gondok de ez majd kiderül mennyire fognak jól tudni programozni a jövőben de szerintem nem lesz nagy gond. Jó persze egy UHD 30fps-el talán menni fog.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

Új hozzászólás Aktív témák