Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DithenS

    senior tag

    válasz Exelsior #36 üzenetére

    Ugye azzal tisztában van hogy csak a PS4-ről beszélsz,én meg mind a két konzolról,a másik meg hogy egyedül csak a saját gyártású játékok néztek ki a végére jó PS3-on meg Xboxon is,éngem meg rohadtul nem érdekelnek álltalában ezek,BF4 is milyen szar lett a végére régi konzolokra,mert az EA meg még rettentően sok más fejlesztő brigád nem fogja szép optimalizálni.
    Meg még az a baj igazándiból hogy ugye a PS4 sokkal erősebb,de még is az xboxoal egykalap alá veszik és nincs az hogy akkor a PS4 40% szebb játékok jönnének ki mert itt is a fejlesztők a hibásak,egyszerűen nincs az mint régen hogy szépen optimalizálták a játékokat,sőt régen még PC-re is mindent megtettek,most meg mi van? Semmit sem optimalizálnak aztán meg 200w-os VGA-k kellenek....Minden esetre most szép és remélem így is marad.Csak az a baj hogy nekem nem érné meg ps4-et venni,régi TV-m van,ha vennék egy újat az 50k minimum,aztán még a ps4 120e Ft-jával már inkább össze rakok egy gépet ami lepipálja,monitort úgy se kell vennem :)
    Sőt akkor nem kell fizetnem azért hogy multizhassak,mert a ps3 előnye pont ez volt :S sőt a játékok is nevetségesen drágák 18e Ft tyhűjh...Bár a konzolok nagy előnye nekem az hogy mindenki egyenlő eséllyel indul,de ez nekem nem ér meg ennyit :)

    [ Szerkesztve ]

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz Exelsior #56 üzenetére

    5k 3 hónapra sok, a live 10 rongy évente.

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

  • DithenS

    senior tag

    válasz Exelsior #56 üzenetére

    Jó de ez most szubjektív,én nem te meg igen ez van.
    Én 2008-ban vettem monitort,ezen még nincs HDMI de ha konzolt vennék se a széken görnyedve játszanák,hanem inkább fotelben tehát az új TV nálam mindig kellene.
    3 hónapra nem sok 5K? A 18k se sok neked? PC-n ugyan azt megkapod 12k-ért,
    Túlorázni meg nem minden esetben lehet,ha multicégnél dolgozol vagy bármiféle nagyobb cégnél nem egy kis 50 fős köműves cégnél nem tudsz túlorázni.Ez a PC-m ami most van kérem szépen 130k volt akkoriban monitorral,érdekes módon mindig viszi a játékokat,kicsit szebben is mint az Xbox 360 meg a PS4! Új gépemet ami ebbe a hónapba veszek is ekörül lesz,de garantálom hogy ezzel is eljátszok majd ugyan úgy,ahogy a PS4-el 5 év múlva! Sőt VGA-t is rakhatok bele jó pár év múlva tehát verni fogom abban! Egyébként nem vagyok PC párti,jó a konzol csak nem ennyiért,van most is egy konzolom itthon tudom milyen jó,de egyszerűen a net mellé azért fizessek 5k-t hogy tudjak multizni,meg 18k-s játékokért inkább PC! Sőt azért érdekes a PS4 részéről a PS Plus vagy mi,hogy rohadt lassú! Mesélte valaki hogy egy játékot szedett le online vele,800mb 3 óra?! Az ember ha 5k-t fizet hogy azért hogy tudjon multizni gyors sebességet vár el.

Új hozzászólás Aktív témák