Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #30662400

    törölt tag

    Egyébként nagyon kíváncsian várom. Tetszik, hogy a könnyű programozhatóságot helyezték előtérbe, látszik hogy foglalkoznak a visszajelzésekkel és kritikákkal.

    Remélem ezúttal 60fps lesz a cél a játékok többségénél, nem pedig 30, mint a mostani generációnál. Majd kiderül meglátjuk, egyelőre simán elképzelhető, hogy az összes eddigi video nem ps4-en fut, annak ellenére, hogy ezt állították (anno killzone 3 ps3 traileréről is kiderült, hogy kamu).

    Ha FullHDben 60fps közelében tud megjeleníteni ilyen grafikát, akkor valószínű, hogy beruházok egyre.

    Néztem a prezentációt élőben, az elején a sok "szósöl" dumától már rosszul voltam. Mutattak a háttérben olyan animációt, ahol egy srác a nappaliban kikapcsolja a konzolt, kimegy a lakásból és le se veszi a szemét az okostelefonról észre se veszi a többi embert, akik szintén csak a telefont/tabletet bámulták. Na ez kifejezetten visszataszító látvány volt.

    Meg "megtanulja, hogy mik tetszenek nekem és később magától tölti le a hasonló tartalmat". Hát visszamennyé.

Új hozzászólás Aktív témák