Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fix-gen 3

    újonc

    Ha kávéfőző volna, és Saeco volna ráírva máris szebbnek látnám, és árban is reálisabbnak. Bár ennyit arra sem szánnék, de legalább meg tudnám érteni, hogy megveszi valaki. És milyen hangrendszer az amit 3 AA -s elem meghajt? Komolyan a tényleg beköthették volna közvetlen a tápra még ha az zajos is, de legalább ne tudja a vevő, hogy ennyire gagyi. Olyan, mint a legtöbb komplett koreai termék: innovatívnak tűnik, designosnak tűnik, higtechnek tűnik, japán(os)nak tűnik, de helyette átgondolatlan, koncepció nélküli, célközönség nélküli (bocs ha a tudatlanokat nem tartom célközönségnek), bazári, főleg a kék világítással, és kukában landol a garancia leteltét követően, ha addig egyáltalán kibírja anélkül, hogy felrobbanna, vagy te tennél kárt benne, mert annyira használhatatlan sz...r. Addig gyártottak használható termékeket amíg CRT monitorokról, memóriákról, és optikai meghajtókról volt ismert márka.

  • fix-gen 3

    újonc

    válasz XuChi #39 üzenetére

    Elfogadom a véleményed, de mindössze egy terméket soroltál fel ami 10 évnél tart. Nekem két galaxy s wifi 5.0 adta be a kulcsot 1,5 illetve 2 év alatt sok betegeskedéssel, egy tv 6 év után, egy színes lézernyomtató 1,5 év után. Míg a memóriáik és optikai meghajtóik ma is működőképesek a CRT monitorral együtt. És nem beszélve arról, hogy mennyi ember van aki gondolta, vesz egy drága samsung telefont vagy táblagépet mert, hogy hosszútávon gondolkodnak, aztán garancia letelte után nem sokkal beadták a kulcsot. Az SSD -ikről nem tudok véleményt mondani, de esélyesebb, hogy azok beillenek a régi kategóriákba tartósság szempontjából. De van a családban másik samsung tv is, működik ugyan, de katasztrofális színekkel, amin semmilyen beállítási lehetőség nem javít, bár ezt ráfoghatjuk arra, hogy viszonylag korai LED háttérvilágítású termék. Szóval lehet, hogy két teljesen külön világot képviselünk, de nekem tv ott kezdődik, hogy legyen annyi az élettartama, mint a családi, és ismerősi körömben volt bármelyik japán tv -nek. Vagyis 15 év után még hibátlanul működtek és csak elavultak, amikor le lettek cserélve. És mivel munkahelyi tapasztalatból tudom, hogy a tulajok (koreaiak) csodálkozva nézik, hogy miért kell egy német, autó alkatrészéhez több száz oldalas specifikáció amíg neki 20 oldal is bőségesen elég. Véleményem szerint a samsung mentalitása is ilyen több végfelhasználói termék esetében. Persze ha garanciális idő lejártán belül akarnám lecserélni a dolgaimat, akkor én is jó márkának tartanám.

Új hozzászólás Aktív témák