Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    Azért a DLNA-s lejátszásról még olvasgattam volna - ilyenem van, nálam speciel buta linux, okos linux és windowsról is jól játszik, gyorsan teker, felirat is faszán megy; de az androidos kollégák panaszkodnak feliratokkal, fájlnevekkel kapcsolatban.

    Külsőről én még megemlítettem volna, hogy érintésérzékeny pontmátrixból összerakott gombok vannak az elején, amik változnak és bekapcskor felsejlenek sorban, kikapcskor szépen elalszanak. [link] ezt csípem, mert ha lemezről/usbről játszok, mire visszaérek a fotelbe megy a film, mert rányomtam a play/enterre.

    Külön kiemelném hogy alig találtam passzív lejátszót, ez nálam két piros pont hogy ez az(főleg a logitech -google tv- lejátszójához képest, ami kikapcsolhatatlan, és hangos).

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • MC Pite

    veterán

    Munkatársaknak mindig HTPC-t ajánlok, és utolsó érvként feldobom hogy az játékkonzolnak is jó.

    Hogy akkor miért lett pont nekem BD lejátszóm?
    Ha valamit meg kell nézni neten, zsebben az okostelefon. Játszani PC, jó egérrel, kormánnyal. Dolgozni tv előtt nem lehet.
    A routeremen samba, dlna és egyéb szerverek futnak, a letöltött anyagot innen játszom eleve le, nem kapcsolom be a 4 magos külső tápos videókártyás pécét hogy átlőjem a jelet - de egy fele ennyit fogyasztó gépet sem tenném szívesen. Miért? Megnézünk egy max két epizódot egy sorozatból/vagy egy filmet és kikapcs.
    Pár másodperc és megy a film, mozgó alkatrész nincs.

    HTPC alsó hangon ötven (hogy ne egyen sokat túl öreg cuccot nem lehet alá rakni), távirányítóval és gagy... khm.. egyszerű házzal. Kell egy táv (ez sem olcsó) hozzá - ezt sajna nem könnyű beszerezni - és akkor olyan os/felület kell, ami elég gyorsan betölt. De ha médiatartalmak (videó) lejátszására használom csak, max még némi youtube, akkor mi a fenének egy htpc erre?
    Ez 26 volt wifivel, 3/4 év garival még. Háromszorosa lett volna egy htpc, ami abban amire használnám, lassabb és hangosabb - még ha számítógépnek nagyon halk is.

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák