Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    Én azért nem voltam elhasalva az Lg oledtől, pedig napokig volt szerencsém használni....

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Ren Hoek #31 üzenetére

    Jobbra számítottam, az emlékeimben meggyőzőbb volt a kép a kiállítási darabokon, bár lehet hogy csak öregszem.
    Valamint kiborított a szappanopera hatás amit művel a filmekkel, bármit állítottam.A másik az íveltsége ami számomra negatívum.
    lehetett volna 4 K ezért az árért, ha már jövőbe mutató technológiáról beszélünk nem csak full Hd 100 Hz . ( Bár itt a képfrissítésnek sok szerepe nincs, de ezért az árért már beleférhetne.

    Ami tetszett az a vékonysága, a tökéletes fekete megjelenítés, valóban szép színek. ilyen színminőségnél ha nem WRGB technológiát használ a gyártó és gyengül valamelyik oled pixel, az valóban ki fog ütközni a minőségen.
    Ami még rohadtul nem tetszett az az hogy nem az enyém volt és nehezen szoktam meg utána újra a samu LED talicskát. ( pedig az 4 K középkategória)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Ren Hoek #34 üzenetére

    Ez a szappanopera effektus azt jelenti, hogy olyan minden film, mintha színházi előadást néznél. Azt hiszem az Én samumban ez Dinamikus kontraszt vagy micsoda. LG nél minden beállítást végigteszteltem, de nem tudtam rajt visszavenni, zavaró volt. Asszony teljesen laikus ,( azt sem tudja mi az hogy LCD csak lapos nem lapos ) Ő abban a pár napban is a Samsungot nézte ez miatt. Amúgy valóban lehet ebben valami, hogy túl nagy a kontraszt. Nekünk semmi nem jó :D

    Ettől függetlenül. mikor elvitték tőlem, és leültem újra az addigi büszkeségem, a pár hetes 200 hz 4 K Samu elé, sikerült tapasztalnom,hogy bizony ez az alap OLED is oda vissza verte képminőségben, de a mozgás jobb volt az én tévémen. Ez van, majd lesz mire váltani.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák